مهران محمدی امین

1402\10\12 10:35:44


طالبان: یک میلیون آواره داخلی به مناطق خود برگشته‌اند

ایرنا/ وزارت مهاجران و عودت‌کننده‌های طالبان خبر داد سه میلیون بی خانمان داخلی در افغانستان وجود دارد که یک میلیون نفر از آنان به مناطق خود انتقال داده شده‌اند. عبدالمطلب حقانی سخنگوی این وزارت همچنین گفت مقدمات انتقال حدود ۶۰هزار آواره داخلی به شهرشان در آینده نزدیک نیز از سوی وزارت مهاجران فراهم شده است.

وزارت مهاجران و عودت‌کننده‌های طالبان خبر داد سه میلیون بی خانمان داخلی در افغانستان وجود دارد که یک میلیون نفر از آنان به مناطق خود انتقال داده شده‌اند.عبدالمطلب حقانی سخنگوی این وزارت همچنین گفت مقدمات انتقال حدود ۶۰هزار آواره داخلی به شهرشان در آینده نزدیک نیز از سوی وزارت مهاجران فراهم شده است.عبدالمطلب حقانی گفت: «ما در داخل افغانستان تقریبا سه میلیون آواره داریم که از این میان تا کنون یک میلیون تن آنان به شهرشان انتقال داده شده‌اند و استقرار یافته‌اند.» بازار این وزارت همچنان از رسیدگی به چالش‌های آوارگان داخلی خبر داد و در خصوص ارایه کمک‌های مختلف به این افراد اطمینان خاطر داد..

تبلیغات
نصب و تعمیر چیلر و داکت اسپلیت
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب چیلر ، مینی چیلر و داکت اسپلیت ، یخچال و فریز، ساید بای ساید، کولر گازی، پکیج گرمایشی در تهران با تعرفه نمایندگی .
# چیلر - # اسپلیت - # تهویه

.


بازنشر از : آخرین خبر