مهران محمدی امین

1402\10\12 10:35:44


فریاد و گریه سربازان رژیم صهیونیستی در درگیری‌ها با مقاومت

ایسنا/ رسانه‌های عبری ویدیویی را از ناله و گریه سربازان رژیم صهیونیستی طی درگیری‌ها با اعضای مقاومت فلسطین در بیت حانون در شمال غزه منتشر کردند. سازمان پخش رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی ویدیویی را از فریاد و ناله و گریه سربازان ارتش رژیم صهیونیستی طی درگیری‌ها با اعضای مقاومت فلسطین در بیت حانون در شمال غزه منتشر کرد.

رسانه‌های عبری ویدیویی را از ناله و گریه سربازان رژیم صهیونیستی طی درگیری‌ها با اعضای مقاومت فلسطین در بیت حانون در شمال غزه منتشر کردند.سازمان پخش رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی ویدیویی را از فریاد و ناله و گریه سربازان ارتش رژیم صهیونیستی طی درگیری‌ها با اعضای مقاومت فلسطین در بیت حانون در شمال غزه منتشر کرد.در این ویدیو سربازان رژیم اشغالگر درباره شرایط سختی که در شمال غزه به خاطر مقاومت شدید اعضای مقاومت فلسطین با آن مواجه هستند، صحبت می‌کنند.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .
# سامسونگ - # samsung - # تعمیر یخچال سامسونگ

این درگیری‌ها به کشته و زخمی شدن تعدادی از سربازان منجر شده‌است. بازار در این ویدیو یکی از سربازان مجروح گریه می‌کند و به سرباز دیگر می‌گوید که خواهد مرد. گروه‌های مقاومت فلسطین در تمام محورهای جنگ در برابر ارتش رژیم صهیونیستی مقاومت شدیدی از خود نشان داده و قدرت موشکی خود را که از آغاز جنگ عمق اراضی اشغالی را هدف گرفته‌است، حفظ می‌کنند.ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه از کشته شدن یکی از سربازان و زخمی شدن چهار تن دیگر در نوار غزه خبر داد. از آغاز جنگ تاکنون کشته شدگان ارتش این رژیم به ۵۰۷ تن رسیده‌است.از سوی دیگر سه شنبه شاهدان عینی گزارش دادند که نیروهای رژیم اشغالگر از چندین محله در شمال غربی غزه مانند دو محله «شیخ رضوان» و «النصر» خارج شدند.همچنین به گفته شاهدان، رژیم صهیونیستی همزمان با اعلام تغییر تاکتیک جنگی و کاهش تعداد نظامیان خود، تانک‌هایش را از برخی از محله‌های شهر غزه خارج کرد.رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که ارتش به عقب‌نشینی از شمال نوار غزه ادامه می‌دهد و در روزهای آتی نیروهای بیشتری از این منطقه خارج خواهند شد.در همین رابطه، یک مسؤول آمریکایی که خواست نامش فاش نشود به رویترز مدعی شد که این عقب‌نشینی آغاز تحول تدریجی در کاهش روند عملیات ارتش رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه است که واشنگتن خواهان آن شده بود.وی ادعا کرد: درگیری در شمال غزه ادامه دارد و تغییر تاکتیک جنگی در شمال هیچ تاثیری روی نحوه جنگ در جنوب غزه ندارد.. .


بازنشر از : آخرین خبر