مهران محمدی امین

1403\04\20 13:11:08


محافظه‌کاران کلکسیون مصائب اقتصادی را برای حزب کارگر به ارث گذاشتند

وزیر دارایی جدید انگلیس می‌گوید که دولت حزب کارگر وخیم‌ترین اقتصاد این کشور از جنگ جهانی دوم تاکنون را به ارث برده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، ریچل ریوز، وزیر دارایی جدید انگلیس که پس از پیروزی حزب کارگر در انتخابات سراسری این کشور، به این سمت منصوب شده است، می‌گوید که دولت جدید بدترین اقتصاد تاریخ این کشور از جنگ جهانی دوم تاکنون را از محافظه‌کاران به ارث برده است.

حزب کارگر انگلیس در انتخابات سراسری هفته گذشته موفق شد با کسب ۴۱۲ کرسی از ۶۵۰ کرسی مجلس عوام، پیروز شود و به سلطه ۱۴ ساله حزب محافظه‌کار در راس دولت لندن پایان دهد. ریوز در جریان سخنرانی در وزارت خزانه‌داری انگلیس گفت: بارها هشدار داده‌ام که پیروز انتخابات، بدترین کلکسیون شرایط اقتصادی را از جنگ جهانی دوم تاکنون به ارث خواهد برد. وی با متهم کردن «توری‌ها» به منفعت‌طلبی سیاسی که به گفته وی «بخشی از دولتی بوده که حزب را بر کشور اولویت بخشیده است»، گفت: ما با میراث ۱۴ ساله آشوب و مسئولیت‌ناپذیری اقتصادی مواجه هستیم.

تبلیغات
مشاوره خدمات مالیاتی
گروه مشاوره و توسعه مدیریت تیارا ارائه خدمات مالیاتی تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده - تنظیم و ارسال معاملات فصلی- تنظیم اسناد مربوط به دفاتر کانونی- تحریر دفاتر قانونی- تنظیم اظهارنامه مالیاتی (سالانه)- شرکت در جلسات رسیدگی مالیاتی- تنظیم لوایح دفاعیه جهت اعتراض به برگ تشخیص های مالیاتی - صادره و شرکت در هیات های حل اختلاف به کسب و کارها
# مالیات - # اظهارنامه مالیاتی - # اظهارنامه ارزش افزوده

ارزیابی جدید وزارت خزانه‌دارایی که چند روز پیش درخواست آن را دادم، نشان می‌دهد که اگر اقتصاد انگلیس در این ۱۳ سال با متوسط نرخ سایر اقتصادهای عضو OECD(سازمان توسعه و همکاری اقتصادی) رشد می‌کرد، اقتصاد ما اکنون بیش از ۱۴۰ میلیارد پوند(۱۷۹ میلیارد دلار) بزرگ‌تر بود. ریوز مدعی شد که سیاست‌های حزب توری، تنها در سال ۲۰۲۳ به از دست رفتن ۵۸ میلیارد دلار از درآمدهای مالیاتی انگلیس منجر شده است. وزیر جدید دارایی انگلیس افزود: این پول می‌توانست مدارس، بیمارستان‌ها و سایر خدمات دولتی ما را احیا کند.

رشد اقتصادی نیازمند انتخاب‌های دشوار است؛ انتخاب‌هایی که دولت قبل از آن می‌ترسید. وی همچنین متعهد شد تا به «هراس سیاسی در سازوکار منسوخ برنامه‌ریزی انگلیس» پایان دهد.. .


بازنشر از : مهر

راشاتودی

حزب کارگر انگلیس

انگلیس

جنگ جهانی دوم