مهران محمدی امین

1403\01\21 18:54:10


پادشاه عربستان خواهان توقف جنگ غزه شد

پادشاه عربستان در آستانه عید سعید فطر خواستار توقف جنگ غزه و توانمند ساختن ملت فلسطین برای تشکیل کشور فلسطین شد. «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در سخنرانی خود به مناسبت حلول عید فطر بر لزوم توانمندسازی ملت فلسطین برای دستیابی به حقوق مشروع خود و تشکیل کشور مستقل فلسطین تاکید کرد.

پادشاه عربستان در آستانه عید سعید فطر خواستار توقف جنگ غزه و توانمند ساختن ملت فلسطین برای تشکیل کشور فلسطین شد.«سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در سخنرانی خود به مناسبت حلول عید فطر بر لزوم توانمندسازی ملت فلسطین برای دستیابی به حقوق مشروع خود و تشکیل کشور مستقل فلسطین تاکید کرد.به نقل از خبرگزاری «الحدث»، پادشاه عربستان امروز سه شنبه خواهان توقف حملات اسرائیل به غزه و تامین گذرگاه‌های انسانی در این منطقه شد.اسرائیل ظرف ۶ ماه گذشته جنگ ویرانگری را علیه مردم غزه به راه انداخت و حتی تمام مراکز غیرنظامیان از جمله بیمارستان‌ها و مدارس و مراکز خدماتی و آموزشی را هدف قرار داد.

حملات این رژیم در غزه همچنان ادامه دارد.وزارت بهداشت غزه امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمار شهدای جنگ اسرائیل در غزه به ۳۳ هزار و ۳۶۰ نفر و آمار مجروحان به ۷۵ هزار و ۹۹۳ نفر رسید.. .


بازنشر از : آخرین خبر