رژیم صهیونیستی مقاومت فلسطین کاریکاتور روز صهیونیست رسانه‌های فلسطینی در

1402\03\31 14:24:07


کاریکاتور روز. وضعیت امنیتی رژیم صهیونیستی و حال و روز نتانیاهو!

رسانه‌های فلسطینی در واکنش به عملیات‌های متعدد مقاومتی مبارزان فلسطینی و همچنین سرباز مصری، وضعیت امنیتی شکننده رژیم صهیونیستی را مورد توجه قرار داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، کارتونیست فلسطینی در جدیدترین کاریکاتور خود وضعیت بحران زده امنیتی در اراضی اشغالی در پی عملیات‌های متعدد مقاومت فلسطین و سرباز مصری را مورد توجه قرار داده که شرایط نتانیاهو را تیره و تار کرده است: قدرت بازدارندگی رژیم صهیونیستی! در این کاریکاتور به عملیات اخیر جوانان مبارز فلسطینی در یک جایگاه توزیع سوخت در شهرک صهیونیست‌نشین عیلی (حدفاصل نابلس و جنین) اشاره شده که طی آن چهار صهیونیست به هلاکت رسیدند.

در این کاریکاتور، به طور ظریفی به این مساله اشاره کرده که نظامی صهیونیست به دلیل دستپاچگی در رویارویی با مبارزان مقاومت به جای سلاح، نازل بنزین را برداشته است: حال و روز وخیم نتانیاهو در این کاریکاتور نیز به این مساله اشاره شده که طی هفته‌های اخیر جای جای اراضی اشغالی شاهد عملیات‌های مقاومتی علیه اهداف صهیونیستی بوده، امری که نتانیاهو را دچار وضعیت به تصویر کشیده شده کرده است: گفتنی است پس از عملیات اخیر سرباز مصری در نقاط مرزی با اراضی اشغالی که در آن سه نظامی صهیونیست به هلاکت رسید، صبح روز دوشنبه نظامیان صهیونیست در جریان یورش به شهر جنین با انفجار بمب‌های کنار جاده‌ای غافلگیر شدند، امری که منجر زخمی شدن هفت نظامی صهیونیست و از کار افتادن چندین خودروی زرهی پیشرفته آنان شد.

در عملیات تیراندازی روز گذشته در شهرک عیلی در حدفاصل نابلس و رام‌الله در شمال کرانه


بازنشر از : مهر

رژیم صهیونیستی

مقاومت فلسطین

کاریکاتور روز

صهیونیست

رسانه‌های فلسطینی در واکنش به عملیات‌های متعدد مقاومتی مبارزان فلسطینی و همچنین سرباز مصری، وضعیت امنیتی شکننده رژیم صهیونیستی را مورد توجه قرار داده‌اند.


قفسه فلزی - قفسه انبار