مهران محمدی امین

1401\10\12 13:27:59


یک گور دسته جمعی در لیبی کشف شد

مهر/ منابع محلی از کشف ۱۸ جسد مجهول الهویه در یک گور دسته جمعی در شهر سرت، زادگاه معمر قذافی که در حدفاصل دو شهر طرابلس و بنغازی در لیبی قرار دارد، خبر دادند. به نقل از روسیا الیوم، اداره کشف و شناسایی مفقودان لیبی از یافتن ۱۸ جسد مجهول الهویه در یک گور دسته جمعی در سرت خبر داد و اعلام کرد که اجساد کشف شده در منطقه السبعه به بیمارستان ابن سینا در این شهر منتقل شده اند.

منابع محلی از کشف ۱۸ جسد مجهول الهویه در یک گور دسته جمعی در شهر سرت، زادگاه معمر قذافی که در حدفاصل دو شهر طرابلس و بنغازی در لیبی قرار دارد، خبر دادند.به نقل از روسیا الیوم، اداره کشف و شناسایی مفقودان لیبی از یافتن ۱۸ جسد مجهول الهویه در یک گور دسته جمعی در سرت خبر داد و اعلام کرد که اجساد کشف شده در منطقه السبعه به بیمارستان ابن سینا در این شهر منتقل شده اند.احتمال می‌رود که این اجساد مربوط به قربانیان داعش باشد.شهر سرت در فاصله ۴۵۰ کیلومتری شرق طرابلس قرار دارد و تاکنون چندین بار اجساد مجهول الهویه در آن پیدا شده است.این شهر از هفت سال گذشته تحت سیطره گروه تروریستی داعش بود که طی این مدت اعدام ها و بازداشت های بسیار زیادی علیه غیرنظامیان در این شهر انجام شد. .

تبلیغات
نصب و تعمیر چیلر و داکت اسپلیت
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب چیلر ، مینی چیلر و داکت اسپلیت ، یخچال و فریز، ساید بای ساید، کولر گازی، پکیج گرمایشی در تهران با تعرفه نمایندگی .
# چیلر - # اسپلیت - # تهویه

.


بازنشر از : آخرین خبر