مهران محمدی امین

محمد شیاع السودانی عراق تروریسم نخست وزیر عراق از مقر دستگاه مبارزه با تروریسم این کشور دیدار کرد و گفت: باید تلا

1401\10\17 19:21:23


السودانی: باید تلاش بیشتری برای نابودی کامل تروریستها به کار بست

نخست وزیر عراق از مقر دستگاه مبارزه با تروریسم این کشور دیدار کرد و گفت: باید تلاش بیشتری برای نابودی کامل تروریستها به کار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نخست وزیری عراق، محمد شیاع السودانی نخست‌وزیر عراق در دیدار از مقر دستگاه مبارزه با تروریسم بر اهمیت تقویت توان نظامی و تسلیحاتی این دستگاه تأکید کرد.

«محمد شیاع السودانی» نخست وزیر عراق امروز از مقر دستگاه مبارزه با تروریسم دیدار کرد. او پس از دیدن بخش‌های گوناگون این ستاد، در جلسه‌ای با حضور رئیس دستگاه مبارزه با تروریسم و فرماندهان ارشد این دستگاه حاضر شد و در جریان مأموریت‌های جاری این دستگاه و سیر پیشرفت در آن قرار گرفت. السودانی در این جلسه دستگاه مبارزه با تروریسم را یک تشکیلات مهم نظامی در عراق دانست.

وی همچنین بر ضرورت بازنگری در عملکرد این دستگاه به لحاظ آمادگی و آموزش تأکید کرد و گفت: نباید هیچ نیروی غیر زبده در این دستگاه باشد و باید کوشید که دستگاه مبارزه با تروریسم در عالی‌ترین سطح امکانات و تدارکات باشد. فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تأکید کرد: باید تلاش بیشتری برای نابودی کامل تروریست‌ها به کار گرفت. تروریسم می‌کوشد با بهره‌برداری از اختلافات سیاسی اهداف شوم خود را تحقق بخشد.

وی همچنین بر اهمیت نوسازی توان تسلیحاتی دستگاه مبارزه با تروریسم تأکید کرد.. .


بازنشر از : مهر

محمد شیاع السودانی

عراق

تروریسم