مهران محمدی امین

1401\07\29 13:20:20


بازدید «پوتین» از مرکز آموزش نظامی نیروهای «بسیج محدود» +ویدئو

رئیس جمهور روسیه ضمن بازدید از مرکز آموزش نظامی شهر «رازان» در غرب این کشور، با نیروهای در حال آموزش در این مرکز دیدار و در میدان تیر آن حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور و فرمانده کل قوای نیروهای مسلح روسیه ضمن حضور در منطقه نظامی غرب این کشور، از روند آموزش نیروهای بسیج شده برای شرکت در عملیات ویژه در اوکراین بازدید کرد.

بر اساس اسن گزارش، پوتین در جریان بازدید از یک مرکز آموزشی در استان «ریازان» روسیه، در میدان تیر این مرکز حضور یافت و به سمت اهداف مشخص شده در آن تیراندازی کرد. مرکز آموزشی شهر ریازان جایی است که نیروهای بسیج شده ارتش روسیه در حال گذراندن آموزش‌های فشرده توسط تعدادی از فرماندهان نظامی با تجربه هستند. رئیس‌جمهور روسیه ۳۰ شهریور «فرمان بسیج محدود نیروهای ذخیره» را اعلام کرد.

وی دراین‌باره خطاب به مردم روسیه گفت: در شرایط موجود، این تصمیم‌گیری‌ها بسیار ضروری است و کاملاً در چارچوب مواجهه با تهدیدهایی که با آنها روبرو هستیم اتخاذ شده‌اند؛ یعنی برای محافظت از میهن‌مان و حاکمیت و تمامیت ارضی آنها اتخاذ شده‌اند تا امنیت شهروندان روسیه و مردم مناطقی که (در شرق اوکراین) آزاد شده‌اند تضمین شود. به همین علت حمایت از پیشنهاد وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح برای اعلام بسیج عمومی محدود در فدراسیون روسیه بسیار ضروری می‌دانم.. .


بازنشر از : مهر

ولادیمیر پوتین

جنگ اوکراین

آموزش نظامی