مهران محمدی امین

1401\12\09 18:47:14


تخریب خانه دو فلسطینی در قدس اشغالی توسط رژیم صهیونیستی

صهیونیست ها خانه دو شهروند فلسطینی را در قدس اشغالی تخریب کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نظامیان صهیونیست با یورش به شهرک «عیسویه» در شمال شرق قدس اشغالی و شهرک «جبل المکبر» دو خانه متعلق به شهروندان فلسطینی را تخریب کردند.

رژیم صهیونیستی علاوه بر تخریب خانه این شهروندان، آنها را به پرداخت جریمه سنگین مالی نیز محکوم کرده است. این در حالی است که مبارزان مقاومت فلسطین پهباد ارتش رژیم صهیونیستی را در آسمان شهر نابلس هدف قرار دادند. همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از هلاکت یک صهیونیست در عملیات ضد صهیونیستی در نزدیکی اریحا در شرق کرانه باختری خبر دادند و اعلام کردند که عامل این حمله به سلامت محل عملیات را ترک کرده است.

همچنین منابع صهیونیستی از عملیات شلیک جدید در نزدیکی اریحا و زخمی شدن چندین شهرک نشین صهیونیست در این عملیات خبر دادند. بر همین اساس، نظامیان صهیونیست بلافاصله پس از وقوع عملیات، در محل عملیات مستقر شده و حلقه امنیتی ایجاد کردند و به دنبال دستگیری عامل عملیات هستند. گفتنی است، روز یکشنبه نیز طی دو عملیات ضد صهیونیستی در اراضی اشغالی، دو صهیونیست به هلاکت رسیدند.

این عملیات‌های ضد صهیونیستی پس از آن انجام شد که در تازه‌ترین جنایت رژیم صهیونیستی در نابلس، ۱۱ فلسطینی شهید و بیش از ۱۰۲ تن دیگر زخمی شدند.. .


بازنشر از : مهر

فلسطین

رژیم صهیونیستی

تخریب منازل فلسطینی ها

قدس اشغالی