مهران محمدی امین

1401\08\23 18:50:33


ترامپ سه شنبه برای انتخابات 2024 اعلام نامزدی می‌کند

تسنیم/ یکی از مشاوران ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا اعلام کرد وی قصد دارد روز سه شنبه نامزدی خود برای شرکت در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ اعلام کند. جیسون میلر یکی از مشاوران دونالد ترامپ اعلام کرد وی می‌خواهد روز سه شنبه قصد خود برای شرکت در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 2024 اعلام کند.

یکی از مشاوران ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا اعلام کرد وی قصد دارد روز سه شنبه نامزدی خود برای شرکت در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ اعلام کند.جیسون میلر یکی از مشاوران دونالد ترامپ اعلام کرد وی می‌خواهد روز سه شنبه قصد خود برای شرکت در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 2024 اعلام کند.این خبر در حالی اعلام می‌شود که گفته شده وی پس از عملکرد نامطلوب وفادارانش در انتخابات اخیر، درخواست‌ها از طرف حزب جمهوریخواه برای صرفنظر کردن از انتخابات 2024 را رد کرده است.رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند ترامپ 76 ساله مطبوعات را به ویلای خود در فلوریدا دعوت کرده تا در ساعت 9 شب سه شنبه «خبر بسیار بزرگی» را اعلام کند.این خبر در حالی اعلام می‌شود که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا گفته قصد دارد برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس دولت در سال 2024 مبارزه کند، اما تا اوایل سال آینده تصمیم نهایی را نخواهد گرفت.او گفت: «من قصد دارم دوباره نامزد شوم، اما برای سرنوشت احترام زیادی قائل هستم.

و این در نهایت یک تصمیم خانوادگی است. فکر می کنم همه از من می خواهند که در انتخابات شرکت کنم، اما ما همچنان در این مورد بحث خواهیم کرد.». .


بازنشر از : آخرین خبر