اوکراین روسیه آلمان کمیسر پارلمانی نیروهای مسلح آلمان اعلام کرد ارسال مداوم سلاح به اوکراین، این کشور را با کمبود

1401\12\23 19:40:06


جنگ افروزی آلمان در اوکراین کار دست این کشور داد

کمیسر پارلمانی نیروهای مسلح آلمان اعلام کرد ارسال مداوم سلاح به اوکراین، این کشور را با کمبود جدی ذخایر تسلیحاتی مواجهه کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، یک مقام ارتش آلمان اعلام کرد که شرایط این کشور از حیث تسلیحات نظامی نسبت به آغاز جنگ اوکراین رو به وخامت گذاشته است.

«اوا هوگل» کمیسر پارلمانی نیروهای مسلح آلمان روز سه شنبه اعلام کرد که ارتش آلمان در حال حاضر در مقایسه با پیش از حمله روسیه به اوکراین، با کمبود تسلیحات و تجهیزات بیشتری مواجهه است.

این مقام ارتش آلمان در گزارش سالانه خود تاکید کردکه بوندسوهر در همه ابعاد دچار کمبود است و از زمان آغاز حمله روسیه به اوکراین در ۲۴ فوریه سال گذشته این کمبود تشدید شده است.

هوگل دولت برلین را به سهل انگاری در خصوص پر کردن ذخایر تسلیحاتی ارتش پس از ارسال سیل سلاح به اوکراین محکوم کرد.

این مقام آلمانی یادآور شد که نیروهای آلمان از حمایت از اوکراین استقبال می‌کنند، هویتزر، موشک‌اندازهای مختلف یا تانک‌های لئوپارد به کی‌یف ارسال می کنند.

هوگل همچنین از مقامات دولت برلین خواست تا در جهت نوسازی پادگان هایی این کشور که در وضعیت ناگواری قرار دارند، اقدام کنند.


بازنشر از : مهر

اوکراین

روسیه

آلمان

کمیسر پارلمانی نیروهای مسلح آلمان اعلام کرد ارسال مداوم سلاح به اوکراین، این کشور را با کمبود جدی ذخایر تسلیحاتی مواجهه کرده است.


نمایندگی بوتان تهران