جنگ هسته ای برنده ندارد/ مسکو برای جلوگیری از آن هر کاری می کند آناتولی آنتونوف روسیه ایالات متحده امریکا

1401\07\29 19:20:38


جنگ هسته ای برنده ندارد/ مسکو برای جلوگیری از آن هر کاری می کند

«آناتولی آنتونوف» تأکید کرد که دیپلمات ها و سیاستمداران روسیه هر کاری می کنند تا از وقوع جنگ هسته ای جلوگیری کنند چرا که این جنگ هیچ برنده ای ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، سفیر روسیه در آمریکا تأکید کرد که دیپلمات‌ها و سیاستمداران روسیه هر کاری که ممکن است برای جلوگیری از جنگ هسته‌ای انجام می‌دهند.

«آناتولی آنتونوف» در گفتگو با شبکه تلویزیونی «روسیا ۲۴» در پاسخ به سوالی درباره احتمال وقوع جنگ هسته‌ای گفت: من قاطعانه به شما پاسخ خواهم داد که حداقل ما دیپلمات‌ها و سیاستمداران روسیه صرف نظر از طرف های دیگر هر کاری برای حصول اطمینان از اینکه جنگ هسته‌ای اتفاق نمی‌افتد، انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد: ما به موضع مورد توافق رؤسای جمهور پنج کشور هسته‌ای جهان و نه فقط روسیه متعهد هستیم.

جنگ هسته‌ای نباید رخ دهد و در صورت وقوع، هیچ برنده‌ای وجود نخواهد داشت.

بنابراین فکر می‌کنم باید هر کاری انجام شود تا این اتفاق نیفتد.

اظهارات این مقام روس در حالی است که آمریکا و کشورهای غربی مسکو را به تلاش برای انجام حمله هسته‌ای علیه اوکراین متهم می‌کنند و روسیه نیز همیشه این اتهامات را تکذیب و آن را در راستای اقدام غرب مبنی بر ترویج ذهنیت روسیه هراسی به منظور تأمین منافع خود قلمداد کرده است.


بازنشر از : مهر

آناتولی آنتونوف

روسیه

ایالات متحده امریکا

جنگ هسته ای

«آناتولی آنتونوف» تأکید کرد که دیپلمات ها و سیاستمداران روسیه هر کاری می کنند تا از وقوع جنگ هسته ای جلوگیری کنند چرا که این جنگ هیچ برنده ای ندارد.


قفسه فلزی - قفسه انبار