حملات گسترده شهرک‌نشینان به نابلس/تخریب منزل خانواده فلسطینی+فیلم قدس اشغالی کرانه باختری رژیم صهیونیستی حملات گس

1401\11\09 14:18:10


حملات گسترده شهرک‌نشینان به نابلس/تخریب منزل خانواده فلسطینی+فیلم

حملات گسترده شهرک نشینان صهیونیست به نابلس و تخریب منزل یک خانواده فلسطینی در منطقه جبل المکبر قدس اشغالی از جمله آخرین تحولات فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، غسان دغلس مسئول پرونده شهرک‌سازی در شمال کرانه باختری اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته شهرک نشینان اشغالگر صهیونیست ده‌ها حمله را در مناطق جنوبی نابلس انجام دادند.

دغلس اشاره کرد که صهیونیست‌های اشغالگر ۱۴۴ مرتبه به خانه‌ها و خودروهای فلسطینیان در جنوب نابلس حمله کرده و خسارت سنگینی به آن‌ها وارد کردند.

پلمپ خانه مجری عملیات شهادت طلبانه قدس رژیم اشغالگر صهیونیستی خانه شهید خیری علقم مجری عملیات شهادت طلبانه اخیر در قدس اشغالی را پلمپ کرد.

این اقدام در پی تصمیمات اخیر کابینه رژیم صهیونیستی، اجرایی شد که در نشستی فوق العاده تدابیر جدیدی را علیه مجریان عملیات و خانواده های آنها اتخاذ کرد.

کابینه سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی شامگاه گذشته مجموعه ای از تصمیمات را در خصوص اقدام علیه تحولات اخیر و حامیان آنها اتخاذ کرد.

بند نخست این تصمیمات به شرح زیر اعلام شده است که خانه فلسطینیانی که عملیات علیه اسرائیلی ها انجام داده اند به منظور آماده سازی برای تخریب فوراً پلمپ می شود.

تخریب منزل خانواده فلسطینی در منطقه جبل المکبر قدس اشغالی ظهر امروز نظامیان صهیونیست با یورش به منطقه جبل المکبر در قدس اشغالی روند تخریب منزل یک خانواده فلسطینی را در برابر چشمان آنها آغاز کردند.


بازنشر از : مهر

قدس اشغالی

کرانه باختری

رژیم صهیونیستی

حملات گسترده شهرک نشینان صهیونیست به نابلس و تخریب منزل یک خانواده فلسطینی در منطقه جبل المکبر قدس اشغالی از جمله آخرین تحولات فلسطین است.


برق و روشنایی لاله زار