استان صعده عربستان سعودی یمن منابع یمنی از جدیدترین حمله توپخانه ارتش عربستان به منطقه ای در استان صعده در شمال ی

1401\12\27 17:05:05


حمله جدید توپخانه سعودی به شمال یمن/ سه نفر شهید شدند

منابع یمنی از جدیدترین حمله توپخانه ارتش عربستان به منطقه ای در استان صعده در شمال یمن خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، منابع یمنی از شهادت چند یمنی بر اثر حملات ارتش عربستان به مناطق مرزی میان عربستان و یمن خبر دادند.

منابع یمنی اعلام کردند: بر اثر حمله جدید توپخانه ارتش عربستان سعودی به مناطق مرزی شدا و منبه در مرز یمن با عربستان در استان صعده سه نفر شهید شده اند.

این منابع افزودند: بر اثر این حملات ۶ نفر نیز زخمی شده اند.

مناطق مرزی استان صعده تقریباً هر روزه شاهد حملات راکتی و گلوله باران توپخانه‌ای و تیراندازی نظامیان متجاوز سعودی است.

عربستان سعودی از ششم فروردین ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور عربی از جمله امارات و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده‌ای را علیه یمن - فقیرترین کشور عربی - آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیادی خواهی‌های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.

اما ائتلاف سعودی در سایه مقاومت دلاورانه مردم و نیروهای مسلح یمن و عملیات موشکی و پهپادی ویژه آنها در رسیدن به این اهداف شکست خورد و مجبور به قبول آتش بس شد که این آتش‌بس نیز پس از سه مرحله دو ماهه در نتیجه کارشکنی‌های ائتلاف متجاوز عربی پایان یافت و دیگر تمدید نشد.


بازنشر از : مهر

استان صعده

عربستان سعودی

یمن

منابع یمنی از جدیدترین حمله توپخانه ارتش عربستان به منطقه ای در استان صعده در شمال یمن خبر دادند.

لاینر و چراغ خطی لاله زار

چراغ خطی و لاین نوری لاله زار ارائه چراغ خطی و لاینر برند های 4m فورام اکووات داتیس افراتاب شعاع الکتریک شعاع پارس توس بروکس شیله مازی نور و ستاره شمال در بازار لاله زار است . همچنین طراحی و نصب و اجرای لاین نوری و تعمیرات چراغ های خطی از دیگر خدمات این مجموعه است.

لاینر و چراغ خطی لاله زار - چراغ - چراغ خطی -

تولید کارتن و سفارش کارتن