مهران محمدی امین

ایران رژیم صهیونیستی موضوع هسته ای ایران یواف گالانت شبکه کان اعلام کرد ک

1401\10\17 13:37:11


دیدار مقامات صهیونیست درباره موضوع هسته ای ایران

شبکه کان اعلام کرد که «یواف گالانت» وزیر امنیت رژیم صهیونیستی شامگاه گذشته در دیدار با «دیوید بارنیا» رئیس موساد، تحولات امنیتی منطقه به ویژه موضوع ایران را مورد بررسی قرار داده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، شبکه کان (تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی) در گزارشی اعلام کرد که «یواف گالانت» وزیر امنیت رژیم صهیونیستی شامگاه گذشته (جمعه)، در دیدار با «دیوید بارنیا» رئیس موساد، تحولات امنیتی در منطقه به ویژه موضوع هسته‌ای ایران را مورد بررسی قرار داده اند.

بنابراین گزارش، دو طرف در این دیدار درباره شرایط امنیتی در مناطق پیرامونی رژیم صهیونیستی نیز گفتگو کرده اند. یواف گالانت وزیر امنیت رژیم صهیونیستی در این دیدار بدون اشاره به زرادخانه اتمی این رژیم که مملو از کلاهک‌های اتمی است، مدعی شد: تهدیدات ناشی از ایران در صدر اولویت‌های امنیتی اسرائیل (رژیم صهیونیستی) قرار دارد. در همین رابطه روزنامه جروزالم پست شامگاه گذشته در گزارشی بر خلاف اظهارات گالانت، نوشت: اکثر مقامات نظامی و امنیتی، حزب الله را بزرگترین تهدید برای اسرائیل (رژیم صهیونیستی) می‌دانند.

در ادامه این گزارش آمده است: با وجود اینکه در هفته‌های اخیر موضوع ایران در صدر اخبار رسانه‌ها قرار داشته اما اکثر مقامات نظامی در پشت درهای بسته و حتی محافل علنی، معتقدند که حزب الله با موشک‌هایی که تعداد آنها به ۱۵۰ هزار فروند می‌رسد و با داشتن نیروهای ویژه «رضوان» بزرگترین تهدید برای اسرائیل (رژیم صهیونیستی) است.. .


بازنشر از : مهر

ایران

رژیم صهیونیستی

موضوع هسته ای ایران

یواف گالانت