مهران محمدی امین

1401\06\30 13:35:24


رمضان قدیروف: شوخی با اوکراین، تمام. منتظر تاکتیک های جدید باشید

رئیس جمهور منطقه خودمختار چچن گفت: آنچه اوکراینی ها تا کنون مشاهده کرده اند، فقط یک شوخی کودکانه بوده است و آنها باید منتظر عواقب وخیم تاکتیک های جدید ما باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «رمضان قدیروف» رئیس جمهور منطقه خودمختار چچن از انتقال به مرحله استفاده از تاکتیک‌های جدیددر اوکراین خبر داد و گفت: عواقب وخیمی در انتظار دشمن است.

قدیروف در کانال تلگرامی خود همچنین افزود: آنچه دشمن تا کنون در عملیات ویژه نظامی در اوکراین مشاهده کرده، فقط یک شوخی کودکانه بوده است. ما در حال حرکت به سمت تاکتیک جدید عملیات ویژه علیه نازی‌های اوکراین هستیم و دیگر با آنها شوخی نخواهیم کرد. رئیس جمهور چچن در بخش پایانی پیام خود تأکید کرد: فقط کسانی که مفهوم اصلی این پیام را دریافت می‌کنند و به نتایج متعادلی برای نجات خود دست می‌یابند، خوش شانس خواهند بود؛ برای تاکتیک‌های جدید آماده شوید.

قدیروف پیشتر اعلام کرده بود که مراکز راهبردی در منطقه زاپروژیا در جنوب اوکراین تحت کنترل کامل نیروهای ویژه چچنی موسوم به یگان "احمد" است. وی تأکید کرد: رزمنده‌های ما کنترل کامل تمام نقاط را در دست دارند و با نیروهای روسیه هماهنگ می‌شوند تا اوکراینی‌های فاشیست و مزدوران خارجی را درهم بشکنند.. .


بازنشر از : مهر

رمضان قدیروف

چچن

جنگ اوکراین