مهران محمدی امین

1401\08\23 18:50:35


صف آرایی اردوگاه مخالفان در برابر نتانیاهو

ایرنا/ احزاب اردوگاه سیاسی مخالف بنیامین نتانیاهو رئیس حزب لیکود و نخست وزیر مامور تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه بر سر مقابله با او و کابینه آینده اش اتفاق نظر کردند. به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی "I۲۴" رژیم صهیونیستی، احزاب مخالف نتانیاهو  به رهبری حزب "یش عتید" به ریاست "یائیرلاپید" برای هم افزایی تلاش ها و برنامه ریزی برای مقابله با کابینه تندرو آینده بنیامین نتانیاهو به توافق رسیدند.

احزاب اردوگاه سیاسی مخالف بنیامین نتانیاهو رئیس حزب لیکود و نخست وزیر مامور تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه بر سر مقابله با او و کابینه آینده اش اتفاق نظر کردند.به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی "I۲۴" رژیم صهیونیستی، احزاب مخالف نتانیاهو  به رهبری حزب "یش عتید" به ریاست "یائیرلاپید" برای هم افزایی تلاش ها و برنامه ریزی برای مقابله با کابینه تندرو آینده بنیامین نتانیاهو به توافق رسیدند.در بیانیه این احزاب آمده است: ما به همکاری برای بازگشت به قدرت و ایجاد تغییر پایبند هستیم.این بیانیه درحالی منتشر شده است که بازگشت نتانیاهو به قدرت در قالب اردوگاه سیاسی راست افراطی با نگرانی های عمیقی در داخل و خارج این رژیم روبرو شده است.نتانیاهو روز یکشنبه از طرف اسحاق هرتسوگ رئیس رژیم صهیونیستی مامور تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی شد.

  هرتسوگ اعلام کرد که ۶۴ عضو کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی از نخست وزیری نتانیاهو حمایت کرده اند.هفته گذشته هرتسوگ به اعضای حزب تندرو ارتدوکسی "شاس" گفته بود که دنیا از حضور ایتمار بن گویر نماینده راستگرای تندرو کنست در کابینه نتانیاهو نگران است.. .


بازنشر از : آخرین خبر