مهران محمدی امین

1401\08\23 18:50:36


طالبان: یک مخفیگاه داعش در کابل منهدم شد

ایرنا/ ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی طالبان اعلام کرد، نیروهای امنیتی با اجرای عملیات در ناحیه پانزدهم شهر کابل، یک مخفیگاه داعش را منهدم کردند. به گزارش  خبرگزاری صدای افغان (آوا)، « ذبیح الله مجاهد » در رشته توییتی گفت این عملیات شب گذشته در منطقه ۵۰۰ فامیلی انجام شده است.

ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی طالبان اعلام کرد، نیروهای امنیتی با اجرای عملیات در ناحیه پانزدهم شهر کابل، یک مخفیگاه داعش را منهدم کردند.به گزارش  خبرگزاری صدای افغان (آوا)، « ذبیح الله مجاهد » در رشته توییتی گفت این عملیات شب گذشته در منطقه ۵۰۰ فامیلی انجام شده است.

گفته می شود که شب گذشته از این منطقه صدای انفجارهای پی‌ در پی هم نیز شنیده شده است.وی افزود در این عملیات پنج نفر از اعضای داعش نیز کشته شدند. به گفته وی این افراد اعضای یک شبکه مهم بودند که در انفجارهای کوچک در شهر کابل دست داشته و قصد داشتند فعالیت‌های تخریبی گسترده‌ای انجام دهند. سخنگوی طالبان گفت در این عملیات تعدادی از سلاح ها و مواد منفجره نیز به‌دست نیروهای امنیتی افتاده است. پیش تر داعش مسئولیت چندین حمله مرگبار اخیر از جمله حمله به آموزشگاه کاج را به عهده گرفته بود.طالبان درحالی از وجود مخفی گاه داعش در قلب پایتخت افغانستان سخن گفته است که پیش تر، بارها حضور گروه های تروریستی در این کشور را انکار کرده بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر