مهران محمدی امین

1401\12\09 23:57:51


عضو کنگره: مالیات آمریکایی‌ها نباید نقض حقوق بشر اسرائیل را تامین کند

ایرنا/ ایلهان عمر عضو کنگره  آمریکا   حمله شهرک نشینان اسرائیلی به فلسطینیان در شهرک حواره در کرانه باختری را محکوم کرد و خواستار پاسخگو کردن این رژیم به دلیل نقض قوانین بین المللی از سوی آمریکا شد و تاکید کرد که مالیات های مردم آمریکا نباید نقض حقوق بشر رژیم صهیونیستی را تامین کند. ایلهان عمر نماینده زن مسلمان عضو حزب دموکرات آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی در بیانیه ای گفت: من از جنایت شهرک نشینان اسرائیلی آخر هفته در روستاهای فلسطینی کرانه باختری که منجر به آتش زدن ده ها خودرو و خانه شد و جان بی گناهان را گرفت و بیش از ۱۰۰ نفر را مجروح کرد، شوکه شده ام.

ایلهان عمر عضو کنگره  آمریکا   حمله شهرک نشینان اسرائیلی به فلسطینیان در شهرک حواره در کرانه باختری را محکوم کرد و خواستار پاسخگو کردن این رژیم به دلیل نقض قوانین بین المللی از سوی آمریکا شد و تاکید کرد که مالیات های مردم آمریکا نباید نقض حقوق بشر رژیم صهیونیستی را تامین کند.ایلهان عمر نماینده زن مسلمان عضو حزب دموکرات آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی در بیانیه ای گفت: من از جنایت شهرک نشینان اسرائیلی آخر هفته در روستاهای فلسطینی کرانه باختری که منجر به آتش زدن ده ها خودرو و خانه شد و جان بی گناهان را گرفت و بیش از ۱۰۰ نفر را مجروح کرد، شوکه شده ام.عمر افزود: این حملات در شرایطی رخ می دهد که شهرک‌سازی گسترده و الحاق کرانه باختری توسط افراطی ترین دولت اسرائیل در تاریخ انجام می‌شود.

این اقدامات امید دستیابی به راهکار دو کشوری را از بین می‌برد. خشونت فقط خشونت بیشتر را به دنبال دارد. این حملات خشونت آمیز جان فلسطینیان و اسرائیلی های بیگناه را گرفته و بسیاری را تحت تأثیر قرار داده است.وی ادامه داد: آمریکا باید به دنبال پاسخگویی کامل برای هرگونه نقض قوانین بین‌المللی باشد و اطمینان حاصل کند که مالیات های مردم آمریکا نقض حقوق بشر را تامین نمی‌کند.این عضو کنگره آمریکا اضافه کرد: قرار دادن حقوق بشر در مرکز سیاست خارجی و حمایت از نظم بین المللی مبتنی بر قوانین به معنای پاسخگو ساختن هرگونه نقض حقوق بشر چه از سوی متحدان آمریکا و چه از سوی دشمنان آن است.منابع خبری یکشنبه شب گزارش دادند، یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جنوب نابلس به شهادت رسید.به گزارش ایرنا، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد، «سامح حمدالله محمود أقطش» ۳۷ ساله در شهرک «زعتره» واقع در جنوب نابلس به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

تبلیغات
مشاوره خدمات مالیاتی
مشاوره خدمات مالیاتی

گروه مشاوره و توسعه مدیریت تیارا ارائه خدمات مالیاتی تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده - تنظیم و ارسال معاملات فصلی- تنظیم اسناد مربوط به دفاتر کانونی- تحریر دفاتر قانونی- تنظیم اظهارنامه مالیاتی (سالانه)- شرکت در جلسات رسیدگی مالیاتی- تنظیم لوایح دفاعیه جهت اعتراض به برگ تشخیص های مالیاتی - صادره و شرکت در هیات های حل اختلاف به کسب و کارها

شهرک نشینان با حمایت نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف نابلس یورش بردند و با فلسطینیان درگیر شدند.پیش تر هلال احمر فلسطین گزارش داده بود، دستکم ۱۰۰ نفر در حمله شهرک نشینان به جنوب نابلس زخمی شدند. شهرک نشینان صهیونیست همچنین به ده‌ها خودروی متعلق به فلسطینیان آسیب رسانده و تعدادی از منازل مسکونی متعلق به آنها را به آتش کشیدند.جنبش فتح فلسطین در واکنش به حملات شهرک نشینان به نابلس، خواستار بسیج عمومی شد و به نیروهای این جنبش اعلام آماده باش داده است. وزارت خارجه فلسطین نیز حملات شهرک نشینان به نابلس را محکوم کرد و کابینه رژیم صهیونیستی را مسئول این اقدام شهرک نشینان دانست.این حملات در حالی صورت گرفته که در عملیات شهادت طلبانه امروز یکشنبه فلسطینیان در شهرک حواره دو نفر از صهیونیست‌ها کشته شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی درپی این عملیات ضد صهیونیستی شهرک حواره را محاصره کرده و در جست وجوی مجری عملیات است.این عملیات ضد صهیونیستی پس از آن انجام شده است که در تازه ترین جنایت رژیم صهیونیستی در نابلس، ۱۱ فلسطینی شهید و بیش از ۱۰۲ تن دیگر زخمی شدند.. .


بازنشر از : آخرین خبر