قیس الخزعلی: جامعه جهانی در مقابل جنایت صهیونیست ها سکوت نکند قیس الخزعلی فلسطین رژیم صهیونیستی دبیرکل جنبش عصائب

1401\11\09 14:18:10


قیس الخزعلی: جامعه جهانی در مقابل جنایت صهیونیست ها سکوت نکند

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق تأکید کرد که رژیم غاصب صهیونیستی در سایه سکوت جامعه جهانی به جنایت علیه ملت فلسطین ادامه می دهد.

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق با صدور پیامی که در صفحه شخصی او در توئیتر منتشر شد، به تحولات فلسطین و عملیات های ضد صهیونیستی در قدس اشغالی واکنش نشان داد.

در پیام توئیتری «قیس الخزعلی» آمده است: رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی در سایه سکوت مشکوک جامعه بین المللی، کشتار و جنایت های وحشیانه خود را علیه ملت مسلمان فلسطین ادامه می دهد.

وی ادامه داد: محکوم کردن محض، هیچ تأثیری در رویکرد تروریستی صهیونیست ها ندارد و تجاوزات خصمانه علیه اردوگاه جنین در کرانه باختری اشغالی در چند روز اخیر، نمونه بارز این رویکرد تروریستی است.

الخزعلی تصریح کرد: ما از همه آزادگان و شرافتمندان در سراسر جهان می خواهیم از گروه های مقاومت در فلسطین پشتیبانی کنند و برای آزادسازی فلسطین از لوث وجود صهیونیست ها، همه جانبه از آنها حمایت کنند.

دبیرکل عصائب اهل الحق در پایان پیام خود نوشت: ما همچنین از سازمان های اسلامی و بین المللی مرتبط با حقوق بشر می خواهیم متناسب با جایگاه خود مواضع قاطعی را اتخاذ کنند و در مقابل این کشتارها و جنایت های هولناک سکوت نکنند تا فرصت برای کشورهای استکباری و حکومت های سازشکار برای آسیب زدن به جهاد رزمندگان مقاومت و جان فشانی های بزرگ آنها فراهم نشود.


بازنشر از : مهر

قیس الخزعلی

فلسطین

رژیم صهیونیستی

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق تأکید کرد که رژیم غاصب صهیونیستی در سایه سکوت جامعه جهانی به جنایت علیه ملت فلسطین ادامه می دهد.


تولید کارتن و سفارش کارتن