مهران محمدی امین

1401\08\23 14:24:34


هلاکت یک شهرک نشین در تیراندازی اشتباه نظامیان صهیونیست

نظامیان صهیونیست صبح امروز دوشنبه در منطقه رعنانا (اراضی اشغالی ۱۹۴۸) یک شهرک نشین را به ظن انجام عملیات ضدصهیونیستی به هلاکت رساندند.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که یک نظامی صهیونیست صبح امروز دوشنبه یک شهرک نشین ۴۰ ساله را در شرایطی که سراسیمه در حال دویدن به سوی ایستگاه اتوبوس در منطقه رعنانا بوده، هدف تیراندازی قرار داده است.

بنابراین گزارش، این نظامی صهیونیست تصور کرده که این شهرک نشین یک فلسطینی است که قصد عملیات مقاومتی داشته و در نهایت با شلیک گلوله وی را به هلاکت رسانده است. در جریان این رخداد یک شهرک نشین ۵۰ ساله نیز زخمی شده که به بیمارستان منتقل شده است. منابع صهیونیستی هنوز به دلیل تیراندازی به سوی این شهرک نشین اشاره‌ای نکرده اند، اما از کشف یک چاقو در محل تیراندازی خبر داده اند که هنوز مشخص نیست متعلق به چه کسی بوده و آیا به فرد کشته شده ارتباط دارد.

گفتنی است در سال‌های اخیر بسیاری از فلسطینی‌ها بدون هر گونه دلیلی به علت ظن انجام عملیات از سوی نظامیان صهیونیست هدف تیراندازی قرار گرفته و به شهادت رسیده اند. نظامیان صهیونیست به دلیل ترس شدید از عملیات‌های مقاومتی، در برخی موارد حتی شهرک نشینان را هدف قرار داده و آنها را به اشتباه به هلاکت می‌رسانند.. .


بازنشر از : مهر

رژیم صهیونیستی

نظامیان صهیونیست

شهرک نشینان