مهران محمدی امین

مهر/ رئیس جمهور روسیه ازنقش کلیسای ارتدوکس در ایجاد وحدت و حمایت از نیروهای ارتش این کشور در نبرد با اوکراین قدردانی کرد. به گزارش اسپوتنیک، رئیس جمهور روسیه نقش کلیسای ارتدوکس در

1401\10\17 20:46:39


پوتین از کلیسای ارتدوکس قدردانی کرد  

مهر/ رئیس جمهور روسیه ازنقش کلیسای ارتدوکس در ایجاد وحدت و حمایت از نیروهای ارتش این کشور در نبرد با اوکراین قدردانی کرد. به گزارش اسپوتنیک، رئیس جمهور روسیه نقش کلیسای ارتدوکس در حمایت از عملیات نظامی ویژه این کشور در اوکراین را ستود.

رئیس جمهور روسیه ازنقش کلیسای ارتدوکس در ایجاد وحدت و حمایت از نیروهای ارتش این کشور در نبرد با اوکراین قدردانی کرد.به گزارش اسپوتنیک، رئیس جمهور روسیه نقش کلیسای ارتدوکس در حمایت از عملیات نظامی ویژه این کشور در اوکراین را ستود.«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در پیامی به مناسبت فرا رسیدن کریسمس، به روس ها و مؤمنان ارتدوکس تبریک گفت.در پیام رئیس جمهور روسیه آمده است: تبریک صمیمانه کریسمس خود را به شما تقدیم می کنم.

این تعطیلات روشن مورد علاقه همگان، الهام بخش مردم برای دنبال روی از اعمال و نیات مهربانانه است، به منظور ایجاد ارزش های معنوی پایدار و دستورالعمل های اخلاقی همچون رحمت، شفقت، نیکی و عدالت در جامعه است.به گفته پوتین، نهادهای وابسته به کلیسا به صلح و توافق میان قومیت ها و بین مذهبی در کشور روسیه عنایت دارند، از کسانی که به کمک نیاز دارند مراقبت می کنند و مبارزان روس که در عملیات نظامی ویژه شرکت می کنند را مورد حمایت قرار می دهند.رئیس جمهور روسیه در پایان تبریک خود، برای مسیحیان ارتدوکس و همه کسانی که کریسمس را جشن می گیرند سلامتی و موفقیت آرزو کرد.. .


بازنشر از : آخرین خبر