یک شهید و ۳ زخمی در یورش نظامیان صهیونیست به جنین فلسطین رژیم صهیونیستی کرانه باختری

1401\07\29 06:33:17


یک شهید و ۳ زخمی در یورش نظامیان صهیونیست به جنین

منابع فلسطینی بامداد جمعه از شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن سه تن دیگر در یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین واقع در کرانه باختری خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، منابع فلسطینی بامداد جمعه از شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن سه تن دیگر در یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین واقع در کرانه باختری خبر دادند.

بر اساس این گزارش، در یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین صلاح بریکی جوان ۱۹ ساله فلسطینی در تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید و سه فلسطینی دیگر هم زخمی شدند.

منابع فلسطینی گفتند که نظامیان اشغالگر با یورش به مرکز شهر جنین به چندین ساختمان حمله کرده و تک تیراندازهای خود را بر بالای آنها مستقر کردند که این امر به درگیری جوانان فلسطینی با آنها منجر شد.

درپی تیرانداری نظامیان صهیونیست به فلسطینی‌ها ۴ نفر از آنها زخمی شدند که جراحت یکی از آنها وخیم گزارش شده بود و وزارت بهداشت فلسطینی متعاقباً اعلام کرد که صلاح بریکی جوان ۱۹ ساله براثر اصابت گلوله نظامیان صهیونیست از ناحیه گردن به شهادت رسید.

این در حالی است که نظامیان صهیونیست «براء کفاح علاونه» دیگر جوان فلسطینی را هم پس از یورش به خانه اش در شهر جنین بازداشت کردند.

با شهادت این جوان فلسطینی، شما فلسطینی‌ها که از ابتدای سال جاری میلادی در تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند به ۱۷۵ نفر افزایش یافت.

از بین این شهدا ۱۲۴ نفر در کرانه باختری و ۵۱ نفر در نوار غزه به شهادت رسیده اند و ۴۱ کودک هم در میان آنها قرار دارند.


بازنشر از : مهر

فلسطین

رژیم صهیونیستی

کرانه باختری

شهر جنین

منابع فلسطینی بامداد جمعه از شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن سه تن دیگر در یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین واقع در کرانه باختری خبر دادند.

خرید اینترنتی لباس بچه

فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
واتس آپ: 09032200584
تلفن: 09129516594

خرید اینترنتی لباس بچه - کودک - بچه - فروش اینترنتی لباس بچه

تولید کارتن و سفارش کارتن