خبرهای مهم

برنامه‌های وزارت اقتصاد در مقابله با جنگ اقتصادی شتاب می‌گیرد

وزارت امور اقتصادی و دارایی در پی منویات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیات دولت طی بیانیه ای از شتاب برنامه ها و اقدامات ۹ گانه وزارت اقتصاد در مقابله با جنگ اقتصادی خبر داد.

بیشتر از این خبر

فرش افغانستان یا فرش با برند ترکی ؛این تمام مشکل فرش ایرانی نیست!

فرش افغانستان یا فرش با برند ترکی ؛این تمام مشکل فرش ایرانی نیست! کسب و کارتجارت نیوز نوشت:به تازگی رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف از افزایش استقبال ایرانیان از فرش افغانستان خبر داد. همچنین رئیس اتحادیه فرش ماشینی اعلام کرد: فرش ایرانی با برند ترکی تولید می‌شود. اما ماجرا چیست؟

بیشتر از این خبر

افزایش حقوق کارکنان دولت با چند شیوه متفاوت!

افزایش حقوق کارکنان دولت با چند شیوه متفاوت! اقتصاد کلان​ تجارت‌نیوزنوشت: سازمان برنامه و بودجه و کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی افزایش حقوق کارکنان دولت را تایید می‌کنند اما شیوه‌های متفاوتی برای اعمال این افزایش مطرح می‌کنند.

بیشتر از این خبر

تصویر تراول جدید ۱۰۰تومانی. تخت‌جمشید حذف شد!

تصویر تراول جدید ۱۰۰تومانی/ تخت‌جمشید حذف شد! اقتصاد کلان تازه‌نیوز نوشت:ایران چک جدید ۱۰۰ هزار تومانی منتشر و به‌زودی توزیع می‌شود.

بیشتر از این خبر

دلایل گرانی سبزی در بازار؛ از چالش آب تا افزایش تقاضا

مهر/رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به دلایل گرانی سبزی در بازار گفت: علاوه بر چالش آب که تولید برخی از انواع سبزی را با مشکل مواجه کرده، با افزایش تقاضا نیز مواجه هستیم. اسدالله کارگر با اشاره به دلایل گرانی سبزی در بازار گفت: علاوه بر چالش آب که تولید برخی از انواع سبزی را با مشکل مواجه کرده، با افزایش تقاضا نیز مواجه هستیم.

بیشتر از این خبر

خبرهای اقتصاد

خبرهای دیگر :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
پرونده موضوعی صیانت

مطالعه پرونده صیانت

پرونده موضوعی ارزهای دیجیتال

مطالعه پرونده ارزهای دیجیتال

پرونده موضوعی اصناف

مطالعه پرونده اصناف

پرونده موضوعی ارزهای دیجیتال

مطالعه پرونده ارزهای دیجیتال