خبرهای مهم

کنایه‌های تازه رئیسی به دولت روحانی در کوران انتقادها از ناکارآمدی «دولت انقلابی»

کنایه‌های تازه رئیسی به دولت روحانی در کوران انتقادها از ناکارآمدی «دولت انقلابی» دولتایسنا نوشت: رئیس جمهور گفت: معتقدیم مشکلات کشور به دست دولتمردان و نمایندگان حل می‌شود. البته برخی نگاهشان به آن سوی مرزها بود و معتقد بودند که مسائل را نمی‌توان حل کرد اما ما نگاه اصحاب «نمی‌شود»، «مگر می‌شود»، «نخواهد شد» و «بودجه نداریم» را نداریم، هرچند اعتبارات ممکن است کافی نباشد اما با تدبیر، عقلانیت، همگرایی و با تشخیص اولویت‌ها مسائل حتما قابل حل شدن است.

بیشتر از این خبر

گفتگوی تلفنی رئیس جمهور ایران و امیر قطر درباره جام‌جهانی

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در گفتگو با تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر از وی به دلیل برگزاری مناسب رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قدردانی کرد.

بیشتر از این خبر

نامه محمود صادقی خطاب به رئیس قوه قضائیه؛ به جای احضار منتقدان دلسوز، اندکی پای سخن معترضین بنشینید

اعتماد/ محمود صادقی در واکنش به خبر احضار خود به دادسرا در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشت: شما هرچه در مناسبت‌های مختلف از ضرورت رعایت عدل و داد در دادگستری داد سخن بدهید اگر این فرمایشات در مقام عمل به منصه ظهور نرسد پر کاهی ارزش نخواهد داشت. مشروح نامه محمود صادقی را به این شرح است:به نام خداحجت‌الاسلام والمسلمین آقای محسنی اژه‌ایرئیس محترم قوه قضاییهبا سلام و احترامبه استحضار می‌رساند خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاییه روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۸  خبر زیر را با کد ۴۵۲۰۵۶۴ در خروجی خود قرار داد:«برخی از چهره‌ها از جمله محمود صادقی، پروانه سلحشور ، یحیی گل محمدی برای توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین آمیز به دادسرا احضار شده‌اند.

بیشتر از این خبر

آملی‌ لاریجانی: حجاب در کشور ما قانون است و باید رعایت شود

فارس/ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه در لیبرال‌ترین کشورها هم باید التزام به قانون داشت گفت: حجاب در کشور قانون است و باید قانون را رعایت کرد، در غیر این صورت سنگ روی سنگ نمی‌ماند. جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف و نمایندگان تشکل‌های سیاسی این دانشگاه صبح امروز (پنجشنبه سوم آذر) با آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و به بیان سوالات، ابهامات، برداشت‌ها، دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

بیشتر از این خبر

باقری: غرب، روایات غلط از اتفاقات در ایران ترویج می‌کند

فارس/ معاون سیاسی وزیر خارجه ایران با تأکید بر تلاش غرب برای مداخله در امور ایران تصریح کرد که قدرت‌های خارجی روایات غلطی از رویدادهای ایران ارائه می‌دهند. «علی باقری» معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) در مصاحبه با شبکه «ان دی تی وی» هند در پاسخ به سؤالی در ارتباط با اغتشاشات ایران تصریح کرد: «قدرت‌های خارجی روایات غلط و اشتباهی درباره رویدادهای ایران مطرح می‌کنند».

بیشتر از این خبر

خبرهای سیاست

خبرهای دیگر :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
پرونده موضوعی بورس

مطالعه پرونده بورس

پرونده موضوعی فولاد مبارکه اصفهان

مطالعه پرونده فولاد مبارکه اصفهان

پرونده موضوعی قیمت های روز

مطالعه پرونده قیمت های روز

پرونده موضوعی ارزهای دیجیتال

مطالعه پرونده ارزهای دیجیتال