مهران محمدی امین

1401\12\09 21:15:30


تصاویر | النترای ۲۰۲۰ تبدیل به آوانته ۲۰۲۴ شد | نگاهی به ارتقای جذاب هیوندای

تصاویر | النترای ۲۰۲۰ تبدیل به آوانته ۲۰۲۴ شد | نگاهی به ارتقای جذاب هیوندای مجموعه: دنیای خودرو کمپانی هیوندای اولین تصاویر از «النترا»ی جدید را در وب سایت خود در کره جنوبی منتشر کرده است. بر اساس تصاویر موجود، به روز رسانی مختصری روی این خودرو که در کره با نام «آوانته» به فروش می‌رسد، انجام گرفته است

تصاویر | النترای ۲۰۲۰ تبدیل به آوانته ۲۰۲۴ شد | نگاهی به ارتقای جذاب هیوندای مجموعه: دنیای خودرو کمپانی هیوندای اولین تصاویر از «النترا»ی جدید را در وب سایت خود در کره جنوبی منتشر کرده است.

بر اساس تصاویر موجود، به روز رسانی مختصری روی این خودرو که در کره با نام «آوانته» به فروش می‌رسد، انجام گرفته است. به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از موتور ۱، با توجه به اینکه نسل هفتم هیوندای النترا در مارس ۲۰۲۰ رونمایی شد و در اواخر همان سال به بازار عرضه شد، اصلاحات ظاهری در اوایل اعلام تولید نسل هفتم این خودرو انجام گرفت. یکی از ویژگی‌های بارز کمپانی هیوندای به‌روز رسانی سریع تولیدات خود است، حتی با وجود اینکه النترا هنوز به نظر خودروی تازه‌ای است، زمان آن رسیده بود که در برخی ویژگی‌های آن تجدید نظر شود.     بخش عمده‌ای از تغییرات در قسمت جلو جلب توجه می‌کند، در این قسمت چراغ‌های جلوی آوانته (یا همان الترای به روز رسانی شده) ۲۰۲۴ صاف‌تر شده و نوار فلزی جدیدی نیز به این قسمت اضافه شده که در کل عرض جلوپنجره کشیده شده است. برای بهتر جلوه کردن این تغییرات، هیوندای تصمیم گرفته با افزودن یک عنصر همرنگ بدنه در بخش مرکزی جلوی خودرو، جلوپنجره را به دو قسمت تقسیم کند.

این باعث می‌شود که جلوپنجره کمتر به چشم بیاید، ورودی‌های هوای کاذب در گوشه‌های سپر این خودرو نیز ظاهری اسپورت‌تر به نمای جلو می‌دهد.   در نگاه اول به نظر می‌رسد در  قسمت عقب خودرو تغییر خاصی رخ نداده. البته با کمی دقت متوجه می‌شویم که سپر ظاهر متفاوتی دارد با یک شبه دیفیوزر و یک عنصر نقره‌ای U شکل که از یک گوشه به گوشه دیگر کشیده شده است. با این کار سطوح مشکی براق بیشتری نسبت به قبل در بخش عقب خودرو به چشم می‌خورد.

رفلکتور (بازتابنده نور خودرو) افقی قرمز نیز در قسمت عقب خودرو کمی عریض تر به نظر می‌رسد.    با توجه به اینکه این فقط یک فیس لیفت (تغییر ظاهری) است، بخش جانبی خودرو تقریبا بدون تغییر باقی مانده است، اگرچه به نظر می‌رسد، چرخ‌های دو رنگ، تغییر جدیدی از مجموعه موجود هستند. علاوه بر این، پانل پلاستیکی در ستون C (ستون عقب خودرو) اکنون الگوی پیچیده‌تری دارد در حالی که خط کمربند کرومی در انتهای آن کمی ضخیم‌تر شده است. در داخل، تم جدید «رنگ سبز مایل به خاکستری» با مواد سازگار با محیط زیست تنها تغییری است که تاکنون اعلام شده است.     این‌ها تغییرات محتاطانه‌ای هستند که روی یک تریم (مشخص کننده مشخصات فنی و آپشن‌ها)معمولی اعمال می‌شوند زیرا به نظر نمی‌رسد نسخه N Line (نسخه و.یژه خودروهای باز طراحی شده و ارتقا یافته در هیوندای) باشد.

با توجه به آنچه در وب سایت هیوندای انتشار یافته، این خودرو از نظر فنی یک پیش نمایش طراحی از آوانته ۲۰۲۴ (با نام مستعار i۳۰ سدان در برخی بازارها) است، اکنون اطلاعات ما درباره این به روز رسانی چندان کامل نیست، زیرا ما در حال حاضر چهار تصویر از این خودروی به روز رسانی شده انتشار یافته در دست داریم. احتمالا در روزهای آینده عکس‌های تکمیلی از این خودرو منتشر خواهد شد که در آن بیشتر مشخصات فنی تغییرات در این خودرو نشان داده شده است.      . .


بازنشر از : بیتوته