1401\11\25 22:36:19


شرکت بنز، خودروی جدید مرسدس میباخ S580e را معرفی کرد

شرکت بنز، خودروی جدید مرسدس میباخ S580e را معرفی کرد مجموعه: دنیای خودرو شرکت بنز از خودروی جدید مرسدس میباخ S580e رونمایی کرد.  به  گزارش دیجیاتو؛ مرسدس میباخ S580e متشکل از یک موتور ۳ لیتری شش سیلندر خطی و یک موتور برقی است

شرکت بنز، خودروی جدید مرسدس میباخ S580e را معرفی کرد مجموعه: دنیای خودرو شرکت بنز از خودروی جدید مرسدس میباخ S580e رونمایی کرد.  به  گزارش دیجیاتو؛ مرسدس میباخ S580e متشکل از یک موتور ۳ لیتری شش سیلندر خطی و یک موتور برقی است.   برند لوکس و اشرافی مرسدس میباخ از یک محصول جدید با نام S580e رونمایی کرد. همان طور که می توان حدس زد، این خودرو در واقع نسخه برقي شده از S580 است و از پیشرانه هیبریدی شارژی بهره می برد. این سدان مجلل اولین خودروی مرسدس میباخ با پیشرانه هیبریدی شارژی محسوب می شود و ابتدا در چین و سپس در سایر بازارها عرضه خواهد شد.   مشخصات فنی مرسدس میباخ S580e پیشرانه مرسدس میباخ S580e متشکل از یک موتور ۳ لیتری شش سیلندر خطی و یک موتور برقی است. براساس داده های موجود، موتور بنزینی توانایی تولید ۳۶۷ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور را دارد. موتور برقی هم ۱۵۰ اسب بخار قدرت و ۴۴۰ نیوتن متر گشتاور به خروجی موتور بنزینی اضافه می کند. مجموع قدرت موتور بنزینی و برقی به ۵۱۰ اسب بخار و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور محدود است.   از لحاظ مشخصات فنی باید گفت مرسدس میباخ S580e با مرسدس بنز S580e یکسان است و از پیشرانه ای مشترک با آن سود می برد. این سدان فوق لوکس با اتکا به پیشرانه قدرتمند خود، قادر است صفر تا صد را در زمان ۵.۱ ثانیه طی کند. حداکثر سرعت آن هم با ۲۵۰ کیلومتر در ساعت برابر است. این خودرو به دلیل پیشرانه هیبریدی شارژی و موتور برقي مستقل، میتواند در حالت تمام الکتریکی و بدون نیاز به روشن شدن موتور بنزینی نیز حرکت کند. در این حالت حداکثر سرعت خودرو به ۱۴۰ کیلومتر در ساعت محدود می شود.   صد کیلومتر پیمایش با موتور برقی   در رابطه با حجم باتری به کاررفته در مرسدس میباخ S580e اطلاعاتی در دست نیست، ولی باتری موجود در مرسدس بنز S580e حجمی برابر با ۲۸ کیلووات ساعت دارد. درهرحال، میباخ S580e در حالت تمام الکتریکی و مطابق با استاندارد WLTP قادر است تا ۱۰۰ کیلومتر مسافت را پشت سر بگذارد. این رقم با برد حرکتی مرسدس بنز S580e برابر است و ازاین رو ، به احتمال قوی باتری آن نیز با میباخ S580e مشترک خواهد بود.   مرسدس میباخ S580e با یک شارژر ۱۱ کیلوواتی به دست مشتری خواهد رسید. درصورت نیاز امکان انتخاب شارژر ۶۰ کیلوواتی DC از لیست آپشن ها وجود دارد. این شارژر قوی تر درعرض تقریبا ۳۰ دقیقه باتری خودرو را پر می کند.   با توجه به بهره مندی از پیشرانه هیبریدی شارژی، میباخ S580e دارای چند تفاوت جزئی با مدل غیرهیبریدی است؛ برای مثال ، طیفی از رنگ آبی در داخل قاب چراغ های اصلی این خودرو وجود دارد و پورت مخصوص شارژ هم در سمت چپ بدنه مخفی شده است. در داخل کابین نشانگر میزان شارژ باتری در نمایشگر پشت فرمان تنها تفاوت S580e با سایر مدل هاست.   اشتوتگارتی ها در رابطه با قیمت و زمان عرضه مرسدس میباخ S580e جزئیاتی منتشر نکرده اند، اما روشن است که این خودرو قیمت بیشتری نسبت به میباخ S580 خواهد داشت. این خودرو قیمتی در حدود ۱۹۵ هزار دلار دارد.    
بازنشر از : بیتوته

نمایندگی داتیس لاله زار

دارک لایت تامین و تجهیز چراغ و روشنایی ساختمان برای فعالان حوزه ساختمان است. کیفیت، سرعت تامین، قیمت مناسب و ارائه بهترین پیشنهاد بازار مهمترین تمایز سومارکت است.
تماس : 021-36483182-021-36483196-09126508591
نمایندگی داتیس لاله زار - چراغ - لاله زار - چراغ خطی