مهران محمدی امین

1401\10\12 16:38:58


پرداخت یارانه‌ها در سال آینده ادامه خواهد داشت، اما شاید در قالب کالابرگ داده شود

پرداخت یارانه‌ها در سال آینده ادامه خواهد داشت، اما شاید در قالب کالابرگ داده شود مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 دی 1401 11:43 جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲، اظهار داشت: دولت در بودجه سال آینده نرخ تسعیر ارز را روی عدد ۲۶ هزار تومان گذاشته است و اینکه بیان می‌شود عدد ۲۳ هزار تومان است این عدد برای سال گذشته بود.  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ را تشریح کرد

پرداخت یارانه‌ها در سال آینده ادامه خواهد داشت، اما شاید در قالب کالابرگ داده شود مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 دی 1401 11:43 جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲، اظهار داشت: دولت در بودجه سال آینده نرخ تسعیر ارز را روی عدد ۲۶ هزار تومان گذاشته است و اینکه بیان می‌شود عدد ۲۳ هزار تومان است این عدد برای سال گذشته بود.  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ را تشریح کرد.   به گزارش انتخاب ، جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تسنیم، با اشاره به جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲، اظهار داشت: دولت در بودجه سال آینده نرخ تسعیر ارز را روی عدد ۲۶ هزار تومان گذاشته است و اینکه بیان می‌شود عدد ۲۳ هزار تومان است این عدد برای سال گذشته بود.   وی افزود: همچنین فروش نفت در سال آینده حدودا روی یک میلیون ۴۰۰ هزار بشکه بسته شده است که احتمال افزایش آن وجود دارد و همچنین سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت همانند بودجه امسال است و شاید به ۴۰ درصد نیز افزایش پیدا کند، زیرا در سال گذشته ۴۰ درصد بود، اما با اذن رهبری سهم صندوق توسعه ملی به ۳۰ درصد در بودجه ۱۴۰۱ کاهش پیدا کرد.   عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به وضعیت یارانه‌ها در سال آینده، گفت: یارانه در سال آینده تغییر چندانی نخواهد داشت.

صحبت‌هایی مبنی بر قطع یارانه‌ها اصلا درست نیست و پرداخت یارانه‌ها ادامه خواهد داشت، اما شاید در قالب کالابرگ به مردم پرداخت شود.   قادری با اشاره به بررسی لایحه بودجه، تصریح کرد: با توجه به این که شورای نگهبان با بررسی دو مرحله‌ای بودجه مخالفت کرد قرار است همانند گذشته لایحه بودجه تک مرحله‌ای در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی شود.   دولت هفته گذشته دوشنبه لایحه بودجه سال آینده را به مجلس شورای اسلامی ارسال کرده بود.    . .


بازنشر از : بیتوته