مهران محمدی امین

1401\08\23 18:07:25


کامیونت شاکمان Y9 در راه بازار؛ اولین محصول سبک ویرا دیزل

در نمایشگاه خودرو تهران بود که ویرا دیزل به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی ماموت، کار خود با معرفی یک کشنده دماغدار متفاوت استارت زد، حالا این شرکت می خواهد مستقیما وارد ...

در نمایشگاه خودرو تهران بود که ویرا دیزل به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی ماموت، کار خود با معرفی یک کشنده دماغدار متفاوت استارت زد، حالا این شرکت می خواهد مستقیما وارد فاز تولید شده و اولین محصول خود کامیونت شاکمان  Y9 را با ظرفیت های 5.5 و 6 تن به بازار عرضه میکند.

کامیون های سبک نقش موثری در توزیع کالاهای اساسی همانند غذا و دارو دارند و به همین دلیل ویرا دیزل اقدام به عرضه کامیونت های 5.5 تن با فاصله محوری کوتاه ویژه پخش شهری کرده است، که از این نظر برای این شرکت مزیت رقابتی محسوب می شود، چرا که همانند یک وانت بار مسقف سایز برزگ، استفاده شهری از این خودرو امکان پذیر است. مدل 6 تن نیز علاوه بر استفاده های بین شهری و جاده ای با فاصله محوری بیشتر میتواند در خدمت ناوگان حمل و نقل شهری با ظرفیت متفاوت باشد.

شاکمان Y9 برای هر دو ظرفیت 5.5 و 6 تن از نسل جدید پیشرانه های کامینز استفاده میکند که از محبوبیت ویژه ای در بازار ایران برخوردار هستند.

این پیشرانه با حجم 3800 سی سی قدرتی معادل 154 اسب بخار و 500 نیوتن متر گشتاور راندمان بالایی دارد که نیرو را از طریق جعبه دنده های FAST 6 به چرخ های عقب منتقل می کند و در این حال، با استاندارد آلایندگی یورو 5 EEV برخوردار است.

کامیونت شاکمان ویرا دیزل

آپشن های رفاهی شاکمن Y9

سیستم مالتی مدیا با مانیتوی که کنترل سیستم تهویه مطبوع را به شکل لمسی ممکن می سازد از جمله جذابیت های طراحی کابین کامیونت شاکمن است. استفاده از تجهیزات الکترونیکی همانند کروز کنترل برای کنترل خودکار سرعت در بزرگراه ها از دیگر امکانات کامیونت های شاکمان است.

در حال حاضر ویرا دیزل در حال نهایی کردن پروسه خدمات پس از فروش و برنامه ریزی جهت زمانبندی مناسب فروش و تحویل محصولات به بازار است که پس از پایان یافتن این پروسه شاهد عرضه و تعیین قیمت این کامیونت جدید چینی به بازار خواهیم بود.

. .


بازنشر از : دیجیاتو