آپدیت اندروید 13 به دو گوشی دیگر رسید ترنجی/ کم‌کم آپدیت اندروید 13 شیائومی با رابط کاربری MIUI 14 به دستگاه‌های بیشتری می‌رسد. به تازگی دو دستگاه محبوب از پوکو و

1401\11\09 12:39:35


آپدیت اندروید 13 به دو گوشی دیگر رسید

ترنجی/ کم‌کم آپدیت اندروید 13 شیائومی با رابط کاربری MIUI 14 به دستگاه‌های بیشتری می‌رسد. به تازگی دو دستگاه محبوب از پوکو و شیائومی این آپدیت را دریافت کرده‌اند.

ترنجی/ کم‌کم آپدیت اندروید 13 شیائومی با رابط کاربری MIUI 14 به دستگاه‌های بیشتری می‌رسد.

به تازگی دو دستگاه محبوب از پوکو و شیائومی این آپدیت را دریافت کرده‌اند.

آپدیت اندروید ۱۳ پوکو F4 و شیائومی 11T با MIUI 14 رسما عرضه شده است.شیائومی آپدیت پایدار رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 را برای شیائومی 11T و پوکو F4 منتشر کرده است.

به‌روزرسانی شیائومی 11T با ورژن MIUI 14.0.3.0 TKWMIXM ارائه می‌شود، در حالی که به‌روزرسانی برای Poco F4 دارای ورژن MIUI 14.2.0 TLMEUXM است.

هر دو نیاز به دانلود حدود 3.5 گیگابایت دارند.                                                                                              آپدیت MIUI 14 شیائومی پوکو F4                                                                                               آپدیت MIUI 14 شیائومی 11Tبا این حال، عرضه آپدیت MIUI 14 در حال حاضر منحصر به کاربرانی است که در برنامه Mi Pilot ثبت نام کرده اند.

در حالی که این به روز رسانی برای شیائومی 11T در سطح جهانی آغاز می شود، عرضه آن برای Poco F4 به اروپا محدود شده است.این به روز رسانی با وصله امنیتی دسامبر 2022 اندروید و ویژگی های MIUI 14 ارائه می شود.شیائومی ادعا می‌کند که رابط کاربری MIUI 14 فضای ذخیره‌سازی کمتری مصرف می‌کند.

به‌طور دقیق، حجم حافظه آن نسبت به نسل قبل 23 درصد کاهش یافته است.علاوه‌بر این، MIUI 14 حافظه را به‌طور مؤثر تخصیص داده به‌طوری‌که تا حد امکان فرآیندهای غیرضروری خود را از حافظه بوت آزاد می‌کند.

همچنین استفاده از حافظه برنامه‌ها و سرویس‌های سیستم را به‌شدت کنترل می‌کند.

امیدواریم این امر اعلان‌های برنامه‌ها را مسدود نکند.درنهایت، MIUI 14 به کاربران این امکان را می‌دهد که برنامه‌های سیستمی بیشتری را نسبت به قبل حذف کنند.

به‌غیر از شماره‌گیر، مخاطبین، پیام‌ها، تنظیمات، مرورگر، دوربین، مدیریت فایل و فروشگاه برنامه، کاربران می‌توانند سایر برنامه‌های سیستمی را حذف نصب کنند.

این بدان معناست که حتی می‌توانید ساعت، آب‌وهوا، گالری و موارد دیگر را حذف کنید.شما شیائومی ۱۱ تی یا پوکو اف ۴ دارید؟ این آپدیت را دریافت کردید؟


بازنشر از : آخرین خبر

ترنجی/ کم‌کم آپدیت اندروید 13 شیائومی با رابط کاربری MIUI 14 به دستگاه‌های بیشتری می‌رسد. به تازگی دو دستگاه محبوب از پوکو و شیائومی این آپدیت را دریافت کرده‌اند.