مهران محمدی امین

1401\12\09 23:59:08


آیفون ۱۶ پرو حسگرهای فیس ID را به زیر نمایشگر منتقل می‌کند؟

زومیت/ اپل احتمالاً سال ۲۰۲۴ در گوشی‌های آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس حسگرهای فیس ID را به زیر نمایشگر می‌برد.  بر اساس ادعای منابع آگاه در کره‌‌جنوبی، اپل همچنان قصد دارد سال آینده‌ی میلادی در گوشی‌های آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس حسگرهای فیس ID (تشخیص چهره) را به زیر صفحه‌نمایش منتقل کند؛ البته این دو گوشی دوربین سلفی را به زیر صفحه‌نمایش منتقل نخواهند کرد.

زومیت/ اپل احتمالاً سال ۲۰۲۴ در گوشی‌های آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس حسگرهای فیس ID را به زیر نمایشگر می‌برد. بر اساس ادعای منابع آگاه در کره‌‌جنوبی، اپل همچنان قصد دارد سال آینده‌ی میلادی در گوشی‌های آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس حسگرهای فیس ID (تشخیص چهره) را به زیر صفحه‌نمایش منتقل کند؛ البته این دو گوشی دوربین سلفی را به زیر صفحه‌نمایش منتقل نخواهند کرد.به‌ادعای راس یانگ، تحلیلگر صنعت نمایشگر، اپل در سال ۲۰۲۶ با گوشی‌های آیفون ۱۸ پرو و آیفون ۱۸ پرو مکس افزون‌بر فیس ID، دوربین سلفی را نیز به زیر نمایشگر می‌برد.

در آن سال، شاهد تولید اولین آیفون تمام‌صفحه خواهیم بود. دوربین‌های سلفی درون‌صفحه‌ای مفهوم جدیدی در دنیای موبایل نیستند. افزون‌بر شرکت‌هایی مثل نوبیا، سامسونگ نیز سراغ این دوربین‌ها رفته است. بررسی‌ها نشان می‌دهد دوربین‌های سلفی درون‌صفحه‌ای همچنان کیفیت مقبولی ندارند.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .

این همان عاملی است که باعث شده اپل فعلاً سراغ استفاده از این دوربین‌ها نرود.بر‌اساس گزارش مک‌رومرز، اپل سال آینده به فناوری‌های جدیدی دست پیدا ‌می‌کند تا حسگرهای فیس ID را بدون افت عملکرد این قابلیت، به زیر نمایشگر ببرد. برای کارکرد درست فیس ID باید نور کافی به دوربین TrueDepth برسد.اپل احتمالاً در سال ۲۰۲۵ گوشی‌های استاندارد سری آیفون را نیز به فیس ID زیر نمایشگر مجهز می‌کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر