مهران محمدی امین

1401\12\09 23:59:07


احتمال بازسازی Dead Space 2 و ۳ از سوی الکترونیک آرتز قوت گرفت

دیجی کالا/ الکترونیک آرتز از عملکرد بازسازی شماره ۱ مجموعه فضای مرده (Dead Space) راضی بوده است. به همین دلیل این شرکت به دنبال افزایش درآمد و ساخت بازسازی دوم از این مجموعه است.

دیجی کالا/ الکترونیک آرتز از عملکرد بازسازی شماره ۱ مجموعه فضای مرده (Dead Space) راضی بوده است.

به همین دلیل این شرکت به دنبال افزایش درآمد و ساخت بازسازی دوم از این مجموعه است. به همین دلیل الکترونیک آرتز در حال رأی‌گیری از طرفداران برای ساخت بازسازی یکی از دو بازی بعدی این مجموعه است.طبق چیزی که یکی از سازندگان بازی گفته، این افراد یک پیام جدید از الکترونیک آرتز دریافت کرده‌اند. در این پیام ذکر شده که این افراد تا چه حد تمایل به ساخت یک بازسازی از عنوان فضای مرده ۲ هستند.

اینطور که به نظر می‌رسد همین سؤال در مورد بازی فضای مرده ۳ هم پرسیده شده است.بازسازی فضای مرده ۱ عملکرد بسیار خوبی داشت. این بازی از لحاظ فروش بسیار خوب بود و منتقدان نیز به شدت از آن راضی بودند. طرفداران نیز به طور کامل از این بازسازی راضی بوده که نشان می‌دهد بازسازی عناوین قدیمی پتانسیل بسیار زیادی دارد.

هنوز الکترونیک آرتز به طور رسمی اعلام نکرده که یک بازی دیگر از این مجموعه را بازسازی خواهد کرد یا نه. با این حال اخبار اخیر نشان می‌دهد که این شرکت به فکر ادامه ساخت بازسازی‌ها هست.از لحاظ بصری بازسازی فضای مرده ۱ پیشرفت بسیار زیادی نسبت به نسخه اصلی داشت.شرکت سازنده بازسازی فضای مرده ۱، شرکت موتیو (Motive)، اعلام کرد که روی یک بازی جدید به نام مرد آهنی (Iron Man) کار خواهد کرد. این بازی با کمک مارول ساخته شده و از قهرمان همین شرکت نیز استفاده خواهد کرد.

موفقیت فضای مرده ۱ باعث شد تا شرکت موتیو پیشرفت بسیار زیادی داشته باشد. این بازی تجربیات زیادی در اختیار سازندگان قرار داد و باعث شد تا در عناوین بعدی خود نیز از آن استفاده کنند.بازی فضای مرده ۱ برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ برای کنسول‌های نسل ۷ عرضه شد. این بازی در همان زمان عرضه توانست طرفداران زیادی بدست بیاورد و موفقیت بسیار خوبی کسب کرد.

موتیو نیز به بهترین نحو این بازی را بازسازی کرده و به نسل ۹ آورده است. در کنار اصالت، این بازی نوآوری‌های بسیار زیادی داشته که باعث شده یکی از بهترین بازسازی‌های چند سال اخیر باشد.الکترونیک آرتز از این موفقیت به طور کامل استقبال کرد. به همین دلیل این شرکت به دنبال بازسازی شماره‌های بعدی این مجموعه نیز هست.

البته با توجه به اینکه موتیو در حال کار روی بازی مرد آهنی است، منطقی است که به سراغ یک پروژه دیگر نرود. با این حال این ماجرا به زودی از یک ایده خارج شده و موتیو یک بازسازی با کیفیت دیگر از این مجموعه را نیز به زودی عرضه خواهد کرد.. .


بازنشر از : آخرین خبر