مهران محمدی امین

1401\07\29 20:58:58


استفاده HP از اسکرین‌شات macOS در تبلیغ لپ‌تاپ ویندوزی

زومیت/ اچ‌پی که در زمینه‌ی ساخت کامپیوترهای شخصی فعالیت دارد، در یکی از تبلیغات خود تصویری از یک لپ‌تاپ ویندوزی به‌ اشتراک گذاشته است که سیستم‌عامل macOS را اجرا می‌کند.    تصویری که اچ‌پی در ردیت منتشر کرده است، به‌وضوح نشان‌دهنده‌ی یک فتوشاپ‌کار بی‌تجربه است زیرا از اسکرین‌شات macOS در یک لپ‌تاپ ویندوزی استفاده کرده است.

زومیت/ اچ‌پی که در زمینه‌ی ساخت کامپیوترهای شخصی فعالیت دارد، در یکی از تبلیغات خود تصویری از یک لپ‌تاپ ویندوزی به‌ اشتراک گذاشته است که سیستم‌عامل macOS را اجرا می‌کند.   تصویری که اچ‌پی در ردیت منتشر کرده است، به‌وضوح نشان‌دهنده‌ی یک فتوشاپ‌کار بی‌تجربه است زیرا از اسکرین‌شات macOS در یک لپ‌تاپ ویندوزی استفاده کرده است.این آگهی اشاره می‌کند که اچ‌پی لپ‌تاپی عالی برای شما آماده کرده است که می‌توانید در انجام امور مختلف کاری از آن استفاده کنید.

البته اسکرین‌شات روی این صفحه‌نمایش نمایی از سیستم‌عامل macOS را نشان می‌دهد که صندوق ورودی جیمیل روی مرورگر کروم و لوگوی اپل در نوار منوی آن به چشم می‌خورد.موافقت‌نامه‌های مجوز اپل اجازه اجرای macOS را روی رایانه‌های شخصی نمی‌دهد، اما جامعه‌ی هکینتاش به‌طور غیررسمی macOS را روی رایانه‌های شخصی نصب می‌کنند. اپل در اواسط دهه‌ی ۱۹۹۰ مجوز سیستم‌عامل خود را به سایر فروشندگان رایانه ارائه داد، اما این برنامه پس از بازگشت استیو جابز به شرکت متوقف شد.. .


بازنشر از : آخرین خبر