مهران محمدی امین

1401\12\09 20:15:14


اطلاعات تازه از پردازنده Ryzen 9 7900X3D ؛ 6هسته فعال در هر چیپلت

شهر سخت افزار/ AMD پردازنده‌های X3D نسل جدید خود را برای عرضه به بازار آمده کرده و روز به روز اطلاعات بیشتری از این محصولات منتشر می‌شود. این شرکت اکنون جزئیات دیگری از پردازنده Ryzen 9 7900X3D را در اختیار کاربران قرار داده است.

شهر سخت افزار/ AMD پردازنده‌های X3D نسل جدید خود را برای عرضه به بازار آمده کرده و روز به روز اطلاعات بیشتری از این محصولات منتشر می‌شود.

این شرکت اکنون جزئیات دیگری از پردازنده Ryzen 9 7900X3D را در اختیار کاربران قرار داده است. با ادامه این مطلب در شهر سخت افزار همراه باشید.AMD روز گذشته به رسانه‌ها اجازه داد تا بررسی خود از پردازنده‌های سری Ryzen 9 7000X3D را منتشر کنند.با این وجود به نظر می‌رسد هیچ نمونه‌ای از پردازنده 12 هسته‌ای 7900X3D در اختیار کارشناسان قرار نگرفته تا عملکرد آن در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.اطلاعات جدید از پردازنده Ryzen 9 7900X3Dالبته تنها یک بررسی از این پردازنده توسط یوتیوبر ژاپنی Uncle FPS منتشر شده است. بر این اساس، پردازنده Ryzen 9 7900X3D سرعت بیشتری از پردازنده 7900X در کاربردهای گیمینگ دارد و انرژی کمتری نیز از آن مصرف می‌نماید.AMD نیز امروز تایید کرده که در هر چیپلت از 6 هسته استفاده کرده است.

تبلیغات
ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان
ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

این یعنی از کانفیگ‌های نامتوازن مانند 8 هسته در قطعه پردازشی با 3D V-Cache و 4 هسته در قطعه پردازشی معمولی وجود نخواهد داشت.  بازار تصاویری از ساختمان پردازنده توسط AMD تولید شده است. AMD یک پردازنده 8 هسته‌ای از این سری با تنها یک قطعه پردازشی دارای کش 3D را نیز به بازار خواهد فرستاد که بر اساس شبیه‌سازی کارشناسان سخت‌افزاری، بهترین گزینه سری Ryzen 7000 برای گیمرها خواهد بود.باید به این نکته اشاره کنیم که فروش پردازنده‌های سری 7900X3D به زودی آغاز می‌شود و به نظر می‌رسد استراتژی AMD در مبهم نگه‌ داشتن عملکرد این محصولات، بسیاری از کاربران را در انتخاب پردازنده جدید سردرگم خواهد کرد.. .


بازنشر از : آخرین خبر