مهران محمدی امین

1402\10\12 14:08:07


ال‌جی از یک پروژکتور 4K با طراحی متفاوت رونمایی کرد

ال‌جی از یک پروژکتور 4K با طراحی متفاوت رونمایی کرد مجموعه: اخبار تکنولوژی پروژکتور 4K ال‌جی می‌تواند محتوا را حداکثر با اندازه 120 اینچ نمایش دهد و همچنین از الگوریتم‌های تنظیم خودکار نور بهره می‌برد. به گزارش دیجیاتو، ال‌جی در آستانه برگزاری نمایشگاه CES 2024، علاوه بر نسل جدید تلویزیون‌های خود، از یک پروژکتور 4K جدید به ‌نام CineBeam Qube رونمایی کرد

ال‌جی از یک پروژکتور 4K با طراحی متفاوت رونمایی کرد مجموعه: اخبار تکنولوژی پروژکتور 4K ال‌جی می‌تواند محتوا را حداکثر با اندازه 120 اینچ نمایش دهد و همچنین از الگوریتم‌های تنظیم خودکار نور بهره می‌برد. به گزارش دیجیاتو، ال‌جی در آستانه برگزاری نمایشگاه CES 2024، علاوه بر نسل جدید تلویزیون‌های خود، از یک پروژکتور 4K جدید به ‌نام CineBeam Qube رونمایی کرد.

البته کره‌ای‌ها قیمت و تاریخ عرضه این پروژکتور را در همان CES 2024 اعلام خواهند کرد.   پروژکتور جدید ال‌جی از طراحی مکعبی‌شکل بهره می‌برد و به فناوری‌های پیشرفته مجهز شده است. این محصول یک دسته عجیب دارد که مشابه آن را کمتر در دنیای پروژکتورها دیده‌ایم.   پروژکتور جدید ال‌جی قابل‌‌حمل و با وزن 1.36 کیلوگرمی است و می‌توانید به‌راحتی آن را جابه‌جا کنید. همچنین طراحی مکعبی‌شکل این پروژکتور به شما اجازه می‌دهد که آن را در محل‌های مختلف قرار دهید.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

طبق ادعای ال‌جی، با یکی از کوچک‌ترین پروژکتورهای بازار روبه‌رو هستیم.   ال‌جی CineBeam Qube می‌تواند محتوا را با رزولوشن 4K UHD با حداکثر اندازه 120 اینچ نمایش دهد. این پروژکتور از یک منبع نور لیزر RGB بهره می‌برد، نسبت کنتراست 450,000:1 دارد و همچنین 154 درصد گاموت رنگی DCI-P3 را پوشش می‌دهد.   پروژکتور جدید ال‌جی سیستم‌عامل LG WebOS 6.0 را به‌طور پیش‌فرض اجرا می‌کند که از طریق آن می‌توانید به سرویس‌های استریم محبوب مانند نتفلیکس، دیزنی پلاس، آمازون پرایم ویدیو و همچنین یوتوب دسترسی پیدا کنید.   پروژکتور 4K جدید ال‌جی از قابلیت تنظیم نور خودکار بهره می‌برد که با استفاده از الگوریتم‌های مخصوصی، نور را تنظیم می‌کند؛ این ویژگی را پیش‌ازاین در پروژکتورهای گران‌قیمت ال‌جی دیده بودیم.   درحال‌حاضر قیمت و تاریخ عرضه پروژکتور ال‌جی CineBeam Qube اعلام نشده است؛ بااین‌حال همان‌طور که گفتیم، کره‌ای‌ها در نمایشگاه CES 2024 اطلاعات کامل مربوط به این پروژکتور را اعلام خواهند کرد.    . .


بازنشر از : بیتوته