1401\06\23 20:35:00


الکترونیک آرتز با سازندگان سری Dynasty Warriors یک بازی اکشن ژاپنی می‌سازد

کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده که با همکاری کوئی تکمو و استودیوی Omega Force در حال ساخت یک بازی جدید با محوریت شکار است

کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده که با همکاری کوئی تکمو و استودیوی Omega Force در حال ساخت یک بازی جدید با محوریت شکار است.

از آنجایی که بازی قرار است در ژانر شکار توسعه یابد، این احتمال می‌رود که بازی بخشی از سری اکشن و نقش‌آفرینی Toukiden اثر کوئی تکمو و اومگا فورس باشد. در این مجموعه مانند سری مانستر هانتر، در روند داستان بازیکنان به شکار هیولاهای غول پیکر و شیاطین خواهند پرداخت تا تجهیزات بهتری برای مبارزات بسازند. یوسوکه هایاشی (Yosuke Hayashi)، معاون اجرایی کوئی تکمو، در این باره گفت:

شراکت با الکترونیک آرتز و داشتن حمایت از تیمی با چنین سابقه‌ی باورنکردنی در انتشار بازی‌های جدید، باعث افتخار است. تیم الکترونیک آرتز کاملا از خلاقیت ما استقبال می‌کند و به شریکی ارزشمند تبدیل شد که هم در روند توسعه و هم انتشار از ما پشتیبانی می‌کند. منابع جهانی الکترونیک آرتز به ما کمک می‌کند تا اثری جدید و متفاوت را با محوریت شکار به مخاطبان در سراسر جهان معرفی کنیم و دسترسی خود را به بازارهای جهانی گسترش دهیم. من واقعا مشتاقانه منتظر روزی هستم که بازیکنان از سراسر جهان بتوانند این بازی جدید را تجربه کنند.

بازی جدید الکترونیک آرتز و کوئی تکمو

تنها طراحی منتشر شده از این همکاری. (برای دیدن طراحی با اندازه‌ی اصلی روی آن کلیک کنید)

/*/

جف گامون (Jeff Gamon)، مدیر کل EA Partners نیز بیان کرد:

با تکیه بر موفقیت باورنکردنی EA Originals که شامل عرضه‌ی بازی‌هایی نظیر It Takes Two و Knockout City می‌شود، ما از همکاری با تیم فوق‌العاده با استعداد Omega Force خوشحالیم. آن‌ها ژانر شکار را به سطح جدیدی ارتقا داده‌اند و استعداد اثبات شده‌ی خود در ساخت گیم‌پلی برای بخش مبارزه را با مکانیک‌های نوآورانه ادغام کرده‌اند. ما برای معرفی بازی ماجراجویی جدید و پیشروی آن‌ها را در اواخر این ماه به جهان، نمی‌توانیم صبر کنیم.

در نهایت گفتنی است که Omega Force به دلیل کار روی تعدادی از نسخه‌های سری بازی‌های Warriors  ،Fire Emblem ،Dragon Quest و Attack on Titan شناخته شده است. از بازی جدید این استودیو در حال حاضر اطلاعات زیادی در دسترس نیست و تنها می‌توان گفت که در دوران فئودال ژاپن جریان خواهد داشت.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

/*/
بازنشر از : digimag