مهران محمدی امین

1401\05\27 15:40:11


اندروید ۱۳ امروز به گوشی‌های پیکسل می‌رسد

اندروید ۱۳ امروز به گوشی‌های پیکسل می‌رسد مجموعه: اخبار تکنولوژی نسخه نهایی سیستم عامل اندروید ۱۳ سرانجام آماده شد و قرار است این نرم افزار از امروز در اختیار کاربران گوشی‌های پیکسل شرکت گوگل قرار بگیرد.  به گزارش مهر به نقل از انگجت، انتظار می‌رود برخی گوشی‌های تولیدی شرکت‌های سامسونگ، ایسوس، نوکیا، موتورولا، وان پلاس، اوپو، سونی، شیائومی و غیره هم از اواخر امسال این به‌روزرسانی را دریافت کنند

اندروید ۱۳ امروز به گوشی‌های پیکسل می‌رسد مجموعه: اخبار تکنولوژی نسخه نهایی سیستم عامل اندروید ۱۳ سرانجام آماده شد و قرار است این نرم افزار از امروز در اختیار کاربران گوشی‌های پیکسل شرکت گوگل قرار بگیرد.  به گزارش مهر به نقل از انگجت، انتظار می‌رود برخی گوشی‌های تولیدی شرکت‌های سامسونگ، ایسوس، نوکیا، موتورولا، وان پلاس، اوپو، سونی، شیائومی و غیره هم از اواخر امسال این به‌روزرسانی را دریافت کنند.   جدیدترین نسخه سیستم عامل گوگل برای تلفن‌های همراه، کنترل‌های حریم خصوصی دقیق، انتخاب‌گر عکس جدید، صدای بلوتوث LE و موارد دیگری را به ارمغان می‌آورد.

کسانی که خواهان شخصی سازی بیشتر گوشی خود هستند، می‌توانند از آیکون‌های سفارشی سازی اضافی استفاده کنند.   یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های جذاب اندروید ۱۳، پخش جریانی برنامه‌های پیام‌رسان است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌های پیام‌رسان خود را در لپ تاپ‌های Chromebook نیز فعال کنید تا بتوانید با دوستان خود از این طریق هم گپ بزنید. گوگل تأیید کرده که این خدمات با بسیاری از برنامه‌های پیام رسانی مورد علاقه کاربران سازگار است.   در اندروید ۱۳ کپی و جای‌گذاری انواع محتوا در بین دستگاه‌ها نیز آسان‌تر می‌شود، زیرا به زودی می‌توانید هر محتوایی را - مانند URL، تصویر، متن یا ویدئو - از گوشی اندرویدی خود کپی کرده و بر روی رایانه لوحی خود جای‌گذاری کنید.    . .


بازنشر از : بیتوته