اینستاگرام ابزار زمان‌بندی پست‌ها و ویدیوهای Reels را آزمایش می‌کند

قابلیت امنیتی Hidden Words سال گذشته معرفی شد که با وجود آن می‌توان نظرات را فیلتر کرد. اکنون این وی

1401\07\29 13:56:13


اینستاگرام ابزار زمان‌بندی پست‌ها و ویدیوهای Reels را آزمایش می‌کند

قابلیت امنیتی Hidden Words سال گذشته معرفی شد که با وجود آن می‌توان نظرات را فیلتر کرد. اکنون این ویژگی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

کاربران برای زمان‌بندی پست‌ها در اینستاگرام از برنامه‌های شخص ثالث استفاده می‌کنند، اما اکنون ظاهرا این شرکت در حال آزمایش یک ابزار درون برنامه‌ای برای زمان‌بندی پست‌ها و ویدیوهای Reels است.

همچنین این شبکه اجتماعی محبوب برخی از ابزارهای امنیتی قدیمی خود را به‌روزرسانی کرده و ابزارهای جدیدی برای محافظت از کاربران خود معرفی کرده است.

طبق گزارش TechCrunch، اینستاگرام در بیانیه‌ای تایید کرد که در حال آزمایش قابلیت زمان‌بندی پست‌ها با برخی کاربران خود است.

البته، هیچ جزئیاتی درباره زمان در دسترس قرار گرفتن این قابلیت ارائه نشده است.

با این حال، یکی از کاربران توییتر تصاویری را منتشر کرده که نحوه عملکرد این قابلیت را نشان می‌دهد.

طبق این تصاویر، با وجود این ویژگی، کاربران می‌توانند به صفحه تنظیمات ایجاد یک پست جدید بروند و گزینه «زمان‌بندی این پست» (Schedule this post) را برای تعیین زمان و تاریخ انتخاب کنند.

همچنین در تصویر دیگری نشان داده شده که پست‌های زمانبندی شده در بخش جدیدی تحت عنوان «Scheduled Content» نمایش داده خواهد شد که از طریق آن همچنین می‌توان در صورت نیاز، محتوا را دوباره زمانبندی کرد.

ویژگی‌های امنیتی جدید اینستاگرام؛ پشتیبانی Hidden Word از فارسی

سال گذشته، اینستاگرام قابلیتی را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌داد علاوه بر یک کاربر، تمام حساب‌های کاربری جدیدی که ممکن است ایجاد کند را نیز مسدود کنند.

اکنون، با به‌روزرسانی جدید، کاربران همچنین می‌توانند حساب‌‌های موجودی که ممکن است یک کاربر در گذشته ایجاد کرده باشد را نیز مسدود کنند.

اینستاگرام همچنین ویژگی Hidden Words را تشدید خواهد کرد، قابلیتی که سال گذشته معرفی شد و به‌طور خودکار، محتوای مضر را از بخش نظرات سازندگان فیلتر می‌کند.

این ویژگی کاملا موفق بوده و تا 40 درصد نظرات منفی را فیلتر می‌کند.

اکنون به‌روزرسانی جدید به‌طور خودکار این ویژگی را فعال می‌کند تا سازندگان بیشتری بتوانند مستقیما تاثیر آن را تجربه کنند.

نکته مهم دیگر اینکه اکنون این قابلیت از زبان‌های فارسی، ترکی، روسی و بنگالی نیز پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر این، در ایالات متحده، اینستاگرام شروع به اضافه کردن شرایط جدیدی برای این ویژگی کرده که پیام‌های اسپم و کلاهبرداری را نیز بررسی می‌کند.


بازنشر از : دیجیاتو

قابلیت امنیتی Hidden Words سال گذشته معرفی شد که با وجود آن می‌توان نظرات را فیلتر کرد. اکنون این ویژگی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.


قفسه فلزی - قفسه انبار