مهران محمدی امین

1401\07\07 18:19:32


اینستاگرام قابلیت جدیدی را آزمایش می‌کند

دیجیاتو/ اوایل تابستان، اینستاگرام با دسته محدودی از کاربران خود در حال آزمایش قابلیتی با نام Notes بود که حالا این ویژگی در دسترس افراد بیشتری قرار گرفته است. با وجود این قابلیت، می‌توانید یادداشت‌هایی را در قالبی شبیه به استوری با فالوورها و «دوستان خود» به اشتراک بگذارید که به مدت 24 ساعت به دیگران نمایش داده می‌شود.

دیجیاتو/ اوایل تابستان، اینستاگرام با دسته محدودی از کاربران خود در حال آزمایش قابلیتی با نام Notes بود که حالا این ویژگی در دسترس افراد بیشتری قرار گرفته است.

با وجود این قابلیت، می‌توانید یادداشت‌هایی را در قالبی شبیه به استوری با فالوورها و «دوستان خود» به اشتراک بگذارید که به مدت 24 ساعت به دیگران نمایش داده می‌شود.همانطور که در اسکرین‌شات‌هایی که توسط XDA Developers منتشر شده، این ویژگی به عنوان یک بخش جدید در زیر نوار جستجو صفحه چت کاربران با یکدیگر ظاهر می‌شود. در زیر این نوار، دکمه‌ای وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد یادداشت جدیدی را اضافه کنید و سپس می‌توان یادداشت‌های ارسال شده توسط سایر کاربرانی که دنبال می‌کنید را مشاهده کرد. نکته قابل توجه دیگر اینکه ظاهرا طول یادداشت‌ها می‌تواند حداکثر 60 کاراکتر باشد.اسکرین شات‌های قابلیت جدید اینستاگرامبا انتخاب دکمه «یادداشت شما» (Your Note) صفحه جدیدی برای کاربران باز می‌شود که از طریق آن می‌توانید یادداشت جدیدی برای فالوورهای خود اضافه کنید.

طبق توضیحاتی که در بالای این صفحه وجود دارد، زمانی که یادداشت جدیدی را به این بخش اضافه می‌کنید، فالوورهای شما مطلع نخواهند شد (نوتیفیکیشن دریافت نمی‌کنند). با این حال، آن‌ها می‌توانند یادداشت شما را به مدت 24 ساعت ببینند و با یک پیام به آن پاسخ دهند.این صفحه همچنین شامل بخش اشتراک‌گذاری می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد یادداشت‌های خود را با «فالوورهایی که آن‌ها را دنبال می‌کنید» یا «دوستان نزدیک» (Close friends) خود به اشتراک بگذارید.هنگامی که یک یادداشت جدید را به اشتراک بگذارید، فالوورهای شما می‌توانند با ضربه زدن روی آن در صفحه چت اصلی، به یادداشت شما پاسخ بدهند. با این کار، کادر متن یادداشت، عکس پروفایل و همچنین زمان به اشتراک‌گذاری یادداشت برای کاربران نمایش داده می‌شود.همانطور که گفتیم، این ویژگی در دسترس برخی کاربران اینستاگرام قرار گرفته و هنوز مشخص نیست که چه زمانی تمام کاربران این شبکه اجتماعی به آن دسترسی پیدا می‌کنند..

.


بازنشر از : آخرین خبر