مهران محمدی امین

1402\10\12 19:37:30


این اولین گوشی مچی دنیا است!

زومیت/ برند Fire-Boltt به‌زودی «گوشی مچی» روانه‌ی بازار می‌کند؛ دستگاهی که قابلیت‌هایی فراتر از ساعت‌های هوشمند ارائه می‌دهد.  Fire-Boltt می‌خواهد یک دستگاه پوشیدنی کاملاً جدید در هند عرضه کند.

زومیت/ برند Fire-Boltt به‌زودی «گوشی مچی» روانه‌ی بازار می‌کند؛ دستگاهی که قابلیت‌هایی فراتر از ساعت‌های هوشمند ارائه می‌دهد. Fire-Boltt می‌خواهد یک دستگاه پوشیدنی کاملاً جدید در هند عرضه کند.

این محصول فقط یک ساعت هوشمند نیست و Fire-Boltt روی دستگاهی کار می‌کند که Wristphone نام دارد. Fire-Boltt صفحه‌ی اول سایت رسمی خود گفته که گوشی مچی‌اش «دریم» نام دارد و هفته‌ی آینده عرضه می‌شود. این گوشی در سایت فروشگاهی Flipkart نیز لیست شده است. بازار طراحی محصول جدید Fire-Boltt یادآور اپل واچ است. دریم، صفحه‌نمایشی مستطیلی با لبه‌های گرد دارد و فریمی فلزی اطراف صفحه‌نمایش را در بر می‌گیرد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

در بخش کناری دستگاه شاهد یک دکمه‌ی فشاری و یک دکمه‌ی چرخان هستیم. دریم برای عملکردهای کامل خود نیازی به گوشی هوشمند ندارد و ازطریق سیم‌کارت نانو به شبکه‌ی 4G متصل می‌شود. گوشی مچی دریم ۲ گیگابایت رم، ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و باتری ۸۰۰ میلی‌آمپرساعتی دارد.گوشی مچی شرکت Fire-Boltt، اندرویدی (با رابط کاربری FireOS) است و قابلیت دانلود برنامه‌ها از فروشگاه داخلی را دارد. این محصول همچنین به کاربران اجازه می‌دهد کارهای مختلفی مانند مرور شبکه‌های اجتماعی، درخواست تاکسی آنلاین و حتی سفارش غذا را انجام دهند..

.


بازنشر از : آخرین خبر