بازسازی سایلنت هیل ۲ برای پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر معرفی شد مجله دیجی کالا/ کمپانی کونامی و استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به تازگی با انتشار تریلری از بازسازی سایلنت هیل ۲ برای

1401\07\29 14:47:56


بازسازی سایلنت هیل ۲ برای پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر معرفی شد

مجله دیجی کالا/ کمپانی کونامی و استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به تازگی با انتشار تریلری از بازسازی سایلنت هیل ۲ برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده‌اند. سایلنت هیل ۲ یک بازی در سبک ترس و بقا است که در سال ۲۰۰۱ توسط تیم سایلنت توسعه و بدست کونامی منتشر شد.

مجله دیجی کالا/ کمپانی کونامی و استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به تازگی با انتشار تریلری از بازسازی سایلنت هیل ۲ برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده‌اند.سایلنت هیل ۲ یک بازی در سبک ترس و بقا است که در سال ۲۰۰۱ توسط تیم سایلنت توسعه و بدست کونامی منتشر شد.

این بازی روی شخصیتی به نام جیمز ساندرلند متمرکز است که پس از دریافت نامه‌ای از همسر مرده‌ی خود به شهر سایلنت هیل سفر می‌کند تا بار دیگر او را ملاقات کند.

بازی به دلیل داستان‌سرایی عالی، استفاده از مسائل اجتماعی، وحشت روانی، موسیقی متن فوق‌العاده، اتمسفر خاص و غیره مورد تحسین قرار گرفت و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ شناخته می‌شود.موتوی اوکاموتو (Motoi Okamoto) به عنوان مدیر تولید، در رابطه با این بازسازی گفت:سایلنت هیل با یک بازی فوق‌العاده باز می‌گردد.

ما مفتخریم که عرضه‌ی سایلنت هیل ۲ را به عنوان بهترین نسخه از این سری روی پلی‌استیشن و استیم اعلام کنیم.

منتظر این بازسازی باکیفیت که توسط گروهی از بهترین سازندگان بازی‌های ترسناک به زندگی بازگردانده شده است، باشید.آهنگساز مشهور این مجموعه یعنی آکیرا یامائوکا (Akira Yamaoka) نیز برای ساخت موسیقی این نسخه بازگشته است.

او در این باره گفت: سایلنت هیل برای من الهام‌بخش است.

من بسیار سپاسگزارم که روی اثری کار کرده‌ام که مدت زیادی است تحسین می‌شود.

یک تاریخ جدید در شرف آغاز است.

لطفا منتظر زمانی باشید که بتوانید دوباره در آن دنیا غوطه‌ور شوید.در ادامه ماساهیرو ایتو به عنوان یکی از طراحان بازی از بازگشت کله هرمی خبر داد و بیان کرد که این سفری جدید برای کسانی خواهد بود که این شخصیت را می‌شناسند و از طرفی قرار است شاهد سفر مردی باشیم که بیشترین ارتباط را با آن هیولا دارد.در نهایت پیوتر بابیانو (Piotr Babieno)، مدیرعامل بلوبر تیم، افزود:سایلنت هیل ۲ اثری بود بود که رویای جمعی و مشترک ما را در استودیو شکل داد.

این بازی باعث شکل‌گیری ماجراجویی ما در صنعت بازی شد.

اکنون ما با یک چالش نهایی روبرو هستیم.

چالشی برای ترجمه‌ی خاطرات جوانی‌مان از اثری به زبانی که بازیکنان مدرن بتوانند با آن درگیر شوند، در حالی که باید تجربه‌ای نزدیک به نسخه‌ی اصلی ارائه دهیم.بیش از ۲۰ سال پیش، تیمی از ذهن‌های درخشان در کونامی یکی از بهترین بازی‌های تاریخ صنعت را توسعه دادند.

کونامی و بلوبر تیم با همکاری یکدیگر اطمینان حاصل خواهند کرد که سایلنت هیل ۲ بار دیگر بدرخشد تا استانداردهای جدیدی را برای این سبک تعیین کرده و تجربه‌ای فراموش نشدنی را برای نسل جدید طرفداران ارائه دهد.

ما مصمم هستیم تا نشان دهیم که بلوبر تیم در حال تلاش برای رسیدن به بهترین سطح ممکن با این بازی است.

نمی‌توانیم برای تجربه‌ی بازی‌ خود توسط بازیکنان صبر کنیم.بازسازی سایلنت هیل ۲ در تاریخی نامشخص برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده این بازی روی پلی‌استیشن ۵ از قابلیت بازخورد لمسی دوال‌سنس و صدای سه‌بعدی بهره می‌برد.

از طرفی بازیکنان روی این پلتفرم شاهد صفحات بارگذاری نخواهند بود.


بازنشر از : آخرین خبر

مجله دیجی کالا/ کمپانی کونامی و استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به تازگی با انتشار تریلری از بازسازی سایلنت هیل ۲ برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده‌اند. سایلنت هیل ۲ یک بازی در سبک ترس و بقا است که در سال ۲۰۰۱ توسط تیم سایلنت توسعه و بدست کونامی منتشر شد.