مهران محمدی امین

1401\11\09 12:39:35


بازی‌بازان خواستار مبارزه با سخت‌ترین باس‌های Elden Ring در دوران اوج خود شده‌اند

گیم فا/ اگرچه فرام سافتور (From Software) در طراحی هرچه سخت‌تر باس‌های Elden Ring چیزی کم نگذاشته است اما بازی‌بازان این عنوان چیزی حتی سخت‌تر طلب کرده‌اند!     آیا می‌دانستید اکثر باس‌هایی که در Elden Ring با آن‌ها به مبارزه می‌پردازید، فرسوده شده و سال‌ها از دوران اوج خود فاصله دارند؟ به عنوان مثال باسِ Starscourge Radahn که بیشترِ تارنیشدها (Tarnished) را در کم‌تر از یک دقیقه از پا در می‌آورد، به Scarlet Rot مبتلا شده است و تمام نیمه‌خدایان نیز تنها سایه‌ای از حالت قدیمی خود هستند. حال اما برخی بازی‌بازان این عنوان در اقدامی خودآزار گرایانه، خواستار مبارزه با این باس‌ها در روزهای اوج‌شان، در قالب بسته‌های الحاقی آینده شده‌اند.

گیم فا/ اگرچه فرام سافتور (From Software) در طراحی هرچه سخت‌تر باس‌های Elden Ring چیزی کم نگذاشته است اما بازی‌بازان این عنوان چیزی حتی سخت‌تر طلب کرده‌اند!     آیا می‌دانستید اکثر باس‌هایی که در Elden Ring با آن‌ها به مبارزه می‌پردازید، فرسوده شده و سال‌ها از دوران اوج خود فاصله دارند؟ به عنوان مثال باسِ Starscourge Radahn که بیشترِ تارنیشدها (Tarnished) را در کم‌تر از یک دقیقه از پا در می‌آورد، به Scarlet Rot مبتلا شده است و تمام نیمه‌خدایان نیز تنها سایه‌ای از حالت قدیمی خود هستند.

حال اما برخی بازی‌بازان این عنوان در اقدامی خودآزار گرایانه، خواستار مبارزه با این باس‌ها در روزهای اوج‌شان، در قالب بسته‌های الحاقی آینده شده‌اند.این هواداران آزارطلب (Masochist)، در انجمن‌های Elden Ring در وب‌سایت Reddit، گرد هم آمده و به‌صورت جدی در باره‌ی چنین چالش احتمالاً غیرممکنی با یکدیگر بحث می‌کنند؛ و جالب است بدانید این افراد، خود نیز به “حذف شدن” توسط باس‌های بازی در چنین شرایطی واقف هستند!جدا از Malenia، تمام باس‌هایی که در سرزمین میانه با آن‌ها روبرو می‌شوید در وضعیت مناسبی قرار ندارند. با این وجود اما افراد دیگری هستند که پا را فراتر گذاشته و خواستار مبارزه‌ی تیمی با خاندان اشرافی Carian آن هم در روزهای اوج خود شده‌اند؛ دودمانی که داستان آن‌ها به پیش از اتفاقات درون بازی برمی‌گردد و بخشی از تاریخ آن را تشکیل می‌دهد.کاربری به نام Lifeisasycho، در این‌باره‌ی تمام آنچه تا اینجا پوشش داده شد، می‌گوید: «با توجه به اینکه ما Elden Beast که درواقع نماینده‌ی Greater Will است را شکست داده‌ایم، شک دارم که هیچکدام از باس‌های بازی در حالت اصلی و دوران اوج خود غیرقابل‌شکست باشند. مگر اینکه نیمه‌خدایان متوجه شوند که می‌توانند سلاح‌های‌شان را ارتقاء دهند؛ در این صورت من دیگر مطمئن نیستم!»در واقع وی به نکته‌ی قابل‌توجهی اشاره می‌کند؛ چراکه تارنیشدها بسیار قدرتمند هستند و افرادی وجود دارند که تمام ۱۶۵ باس بازی را بدون دریافت ضربه‌ای شکست داده‌اند.گفتنی است که بازی Elden Ring که عنوان بهترین بازی سال ۲۰۲۲ را به خود اختصاص داده است، هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد..

.


بازنشر از : آخرین خبر