مهران محمدی امین

1401\11\09 12:39:34


بازی‌های رایگان جدید فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

گیم فا/ عناوین Dishonored: Death of the Outsider و City of Gangsters بازی‌های رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز هستند. این بازی‌ها از تاریخ 2 الی 9 فوریه (13 الی 20 بهمن) به صورت رایگان در فروشگاه مذکور در دسترس خواهند بود.

گیم فا/ عناوین Dishonored: Death of the Outsider و City of Gangsters بازی‌های رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز هستند.

این بازی‌ها از تاریخ 2 الی 9 فوریه (13 الی 20 بهمن) به صورت رایگان در فروشگاه مذکور در دسترس خواهند بود. بازی‌های Dishonored: Death of the Outsider و City of Gangsters جایگزین عناوین Adios و Hell is Others می‌شوند که تا 2 فوریه (13 بهمن) در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند.Dishonored: Death of the Outsider یک بسته الحاقی مستقل از بازی Dishonored 2 محسوب می‌شود که در سال 2017 برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شد. داستان این بازی پس از اتفاقات نسخه دوم جریان دارند و بازیکنان در نقش شخصیت Billie Lurk قرار می‌گیرند که با استاد خود، Daud، برای کشتن The Outsider متحد می‌شود.City of Gangsters یک بازی در سبک مدیریت سرمایه و شهر است که در سال 2021 منتشر شد و در آن بازیکنان در نقش یک گروه مافیایی قرار می‌گیرند. شما در این بازی قادر به شروع یک عملیات جنایتکارانه هستید و رفته رفته می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

بازیکنان می‌توانند کارخانه‌های تقطیر غیرقانونی ایجاد کرده و زنجیره‌های تولید و توزیع منابع را مدیریت نمایند. همچنین می‌توانید بدهکاران را تعقیب کنید و به پلیس رشوه بدهید تا توجه آن‌ها را از خود دور نمایید.. .


بازنشر از : آخرین خبر