مهران محمدی امین

آخرین خبر/ Bulu Monster – هیولا بولو بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای نقش آفرینی است که استودیوی بازیسازی Sigma Game Limited آن را به صورت رایگان عرضه کرده است!

1401\10\17 15:05:07


بازی/ Bulu Monster؛ مربی تربیت هیولا

آخرین خبر/ Bulu Monster – هیولا بولو بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای نقش آفرینی است که استودیوی بازیسازی Sigma Game Limited آن را به صورت رایگان عرضه کرده است!

Bulu Monster – هیولا بولو بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای نقش آفرینی است که استودیوی بازیسازی Sigma Game Limited آن را به صورت رایگان عرضه کرده است!در بازی Bulu Monster شما به یک مربی هیولا تبدیل می شوید، کسی که در جزیره هیولاها زندگی میکند! بیش از 150 هیولای مختلف برای پرورش، آموزش، استفاده در مبارزه ها و … وجود دارد که شما به عنوان یک مربی همه آنها را زیر نظر میگیرید! امکان رقابت با کاربران آنلاین سراسر جهان و یا دوستان شما نیز وجود دارد، با اتصال اینترنت با آنها ارتباط برقرار کنید و هیجان را دو چندان نمایید! فروشگاه آنلاین به شما امکان خرید انواع تجهیزات را می دهد، با کسب پول می توانید آیتم های جدید را برای هیولاهای خود خریداری کنید و قدرت آنها را افزایش دهید! اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای نقش محور هستید بدون شک Bulu Monster با طراحی و ساخت عالی نظرتان را جلب میکند؛ سازنده چندین و چند بار در توضیحات بازیش عنوان کرده که Bulu Monster نسبت به بازیهای مشابه یک سر و گردن بالاتر است، شما نیز آن را تست بکنید و بگویید صحبت توسعه دهنده بازی چه میزان معتبر است؟!توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاترحجم: 84 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید..

.


بازنشر از : آخرین خبر