مهران محمدی امین

1401\07\20 08:21:27


بازی Forza Horizon 4 فعلا از فروشگاه‌ها خارج نخواهد شد

گیم فا/ بر خلاف اکثر عناوین Forza، توسعه‌دهنده آن اطمینان داده است که Forza Horizon 4 به این زودی‌ها از فروشگاه‌ها خارج نمی‌شود. بازی‌های Forza Horizon و Forza Motorsport، به دلیل قراردادهای لایسنسی با شرکت‌های تولید‌کننده خودرو، معمولا چهار سال پس از عرضه از فروشگاه‌ها خارج می‌شوند و دیگر فروخته نخواهند شد.

گیم فا/ بر خلاف اکثر عناوین Forza، توسعه‌دهنده آن اطمینان داده است که Forza Horizon 4 به این زودی‌ها از فروشگاه‌ها خارج نمی‌شود.بازی‌های Forza Horizon و Forza Motorsport، به دلیل قراردادهای لایسنسی با شرکت‌های تولید‌کننده خودرو، معمولا چهار سال پس از عرضه از فروشگاه‌ها خارج می‌شوند و دیگر فروخته نخواهند شد.

با گذشت چهار سال از عرضه Forza Horizon 4 و با رونق Forza Horizon 5 در بازار، بسیاری حدس می‌زنند که این محصول جهان باز نیز به زودی از فهرست فروشگاه‌ها خارج خواهد شد. به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی نخواهد افتاد.یکی از کاربران در فروم‌های گفتمان Forza، این موضوع را مطرح کرد که Forza Horizon 4 ممکن است به زودی حذف شود. در پاسخ به این ادعا، مکس برادن (Max Braden)، مدیر انجمن فورزا، تضمین‌هایی را ارائه کرد و گفت: «ما قصد نداریم بازی Forza Horizon 4 را به این زودی‌ها از فهرست فروش حذف کنیم.»با توجه به این واقعیت که تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 بسیار بالا است، خوب است که می‌بینیم مایکروسافت همچنان قصد دارد تا عناوین قبلی خود را حفظ کند، به خصوص با توجه به این واقعیت که Forza Horizon 4 نیز طرفداران زیادی دارد.بازی Forza Horizon 5 نیز به مناسبت دهمین سالگرد این سری، محتوای جدیدی را دریافت کرده است.

در همین حال، انتظار می‌رود Forza Motorsport در بهار 2023 برای ایکس باکس سری اکس و اس و PC عرضه شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر