مهران محمدی امین

1402\10\12 22:43:24


بازی Road Redemption Mobile مسابقه‌ای اکشن در دل جاده

آخرین خبر/ Road Redemption Mobile – رستگاری در جاده یک بازی اکشن-موتورسواری هیجان‌انگیز از Pixel Dash Studios LLC است. اگر نگاهی به عنوان پست داشته باشید شاید در ابتدا تعجب بکنید، زیرا این سوال را از خود خواهید پرسید که دو سبک مسابقه‌ای و اکشن چگونه می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند؟! برای رسیدن به پاسخ سوال تان تنها کافی است تا فیلم mad max یا همان مکس دیوانه را به ذهن تان بیاورید! اگر بخواهیم توضیحاتی کوتاه در ارتباط با گیم پلی بازی Road Redemption Mobile داشته باشیم، شاید بتوان آن را نزدیک به فیلم سینمایی مد مکس دانست.

Road Redemption Mobile – رستگاری در جاده یک بازی اکشن-موتورسواری هیجان‌انگیز از Pixel Dash Studios LLC است.

اگر نگاهی به عنوان پست داشته باشید شاید در ابتدا تعجب بکنید، زیرا این سوال را از خود خواهید پرسید که دو سبک مسابقه‌ای و اکشن چگونه می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند؟! برای رسیدن به پاسخ سوال تان تنها کافی است تا فیلم mad max یا همان مکس دیوانه را به ذهن تان بیاورید! اگر بخواهیم توضیحاتی کوتاه در ارتباط با گیم پلی بازی Road Redemption Mobile داشته باشیم، شاید بتوان آن را نزدیک به فیلم سینمایی مد مکس دانست. جایی که باید در حین رانندگی نهایت مهارت خود را به کار بگیرید تا بتوانید دشمنان خود را از سر راه تان بردارید. در این عنوان مهیج ما نه تنها شاهد یک گیم پلی بسیار هیجان انگیز هستیم، بلکه یک داستان خیره کننده ما را به دنیایی پسا آخرالزمانی می کشاند.

همان گونه که اشاره کردیم، ما در این بازی شاهد یک دنیای آخرالزمانی هستیم، جایی که پس از سال ها جنگ خونین خیابانی، باندهای موتور سواری در یک آتش بس نا آرام قرار می گیرند. این دوره صلح با ترور رهبر ثروتمندترین کارتل تسلیحاتی کشور قطع می شود و جایزه بزرگی برای سر قاتل مرموز گذاشته می شود. حال شما در بازی Road Redemption Mobile باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرد تا بتوانید این قاتل مرموز را دنبال کرده و با دستگیری آن این جایزه را به دست آورید.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

اما در این مسیر با مشکلات و چالش هایی رو به رو خواهید شد، زیرا باید برای رسیدن به این قاتل مرموز پا در قلمرو دشمنان خود بگذارید. تمامی دشمنان تان نهایت تلاش خود را می کنند تا از رسیدنتان به این قاتل جلوگیری نمایند، زیرا آنها نیز خواهان رسیدن به این جایزه هستند.یکی از مواردی که گیم پلی بازی Road Redemption Mobile را جذاب‌تر از هر عنوان مشابه دیگری می‌کند، به کار بردن عناصر روگ لایت در آن است. این بدان معنی است که در هر بار شکست در راه رسیدن به قاتل بار دیگر به ابتدای مسیر باز می‌گردید، اما قادر خواهید بود تا با استفاده از جوایز و پاداش‌های به دست آمده در گیم‌پلی گذشته توانایی‌های‌تان را ارتقاء دهید.

در این عنوان مهیج و جذاب، مجموعه‌ای از انواع سلاح‌های گوناگون در اختیارتان قرار داده می‌شود. شما خواهید توانست به کمک این سلاح‌ها با سایر دشمنان خود در هنگام راندن موتور سیکلت مبارزه کرده و آنها را از مسیر حرکت بیرون کنید. نه تنها امکان افزایش توانایی شخصیت اصلی داستان بازی Road Redemption Mobile وجود دارد، بلکه این امکان فراهم شده تا سلاح‌ها و موتورسیکلت خود را نیز تقویت کنید تا در هر بار اجرای بازی مسیر بیشتری را بپیمایید و یک قدم به قاتل مرور بازی نزدیک‌تر شوید.

در نهایت باید بگوییم که هرچه قدر که در راه رسیدن به هدفتان خشن‌تر باشید پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد! بازی Road Redemption Mobile با ارائه یک گیم‌پلی جذاب اکشن و در عین حال مسابقه‌ای، و هم چنین استفاده از عناصر روگ لایت توانسته است در مدت زمانی کوتاه به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. در این بازی جذاب شما نه تنها می‌توانید از سلاح‌ها برای نابودی دشمنان خود استفاده کنید، بلکه این امکان فراهم شده تا با انواع مشت و لگد از دیگر موتور سواران رقیب پذیرایی نمایید! این شما هستید که با تکیه بر توانایی‌ها و مهارت‌های‌تان می توانید از سد سرسخت‌ترین دشمنان نیز عبور کنید.توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاترحجم: 1 گیگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید. بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر