مهران محمدی امین

1401\10\14 09:55:05


بازی System Shock Remake کی منتشر می‌شود؟

گیم فا/ استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) اعلام کرد که بازی System Shock Remake برای عرضه در مارس 2023 (10 اسفند تا 11 فروردین) هدف‌گذاری شده است.        بازی System Shock Remake از سال 2016 میلادی در دست توسعه بوده و با تاخیرهای متعددی مواجه شده است.

گیم فا/ استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) اعلام کرد که بازی System Shock Remake برای عرضه در مارس 2023 (10 اسفند تا 11 فروردین) هدف‌گذاری شده است.       بازی System Shock Remake از سال 2016 میلادی در دست توسعه بوده و با تاخیرهای متعددی مواجه شده است.

با این حال، تیم سازنده اخیراً با انتشار یک به‌روزرسانی در صفحه کیک‌استارتر (Kickstarter) این اثر اعلام نمود که عنوان مذکور تقریباً به انتشار نهایی خود نزدیک شده است.متن بیانیه‌ی جدید استودیوی نایت‌دایو به شرح زیر است: «همانطور که برخی از شما قبلاً اشاره کرده‌اید، این اولین باری نیست که ما یک بازه‌ی زمانی برای انتشار را اعلام می‌کنیم، اما در چند سال گذشته چیزهای زیادی تغییر کرده است.گستردگی و مقیاس بازی System Shock Remake به طرز چشمگیری تکامل یافته است و با پیوستن شرکت پرایم متر (Prime Matter) به پروژه، موجب شده است تا روی بهبود کیفیت بازی، رفع اشکالات و پشتیبانی محلی‌سازی تمرکز نماییم و اکنون آخرین‌ گام‌های نهایی برای انتشار را طی می‌کنیم.همچنین این موضوع موجب شد تا به ما زمان داده شود تا به گذشته برگردیم و جنبه‌های مختلف بازی را که نیاز به درخشش بیشتری داشتند، بررسی کنیم.»به‌روزرسانی اخیر استودیوی نایت‌دایو همچنین به برخی از جلوه‌های بصری جدید و دشمنان مختلف برنامه‌ریزی شده برای بازی System Shock Remake اشاره می‌کند.پیش از این نیز شایعه‌ای در خصوص انتشار بازی System Shock Remake در مارس 2023 منتشر شده بود. این اثر قرار است برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر