مهران محمدی امین

1401\07\29 14:47:57


بازی/ War Robots Multiplayer Battles؛ جنگ ربات‌ها را هدایت کنید

آخرین خبر/ War Robots. 6v6 Tactical Multiplayer Battles بازی محبوب و بسیار هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن آنلاین است که استودیوی بازیسازی Pixonic LLC ان را به صورت رایگان عرضه نموده است و تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران سراسر جهان دریافت شده و از برترین ها به شمار می رود! این بازی که ابتدا برای سیستم عامل ای او اس عرضه شده بود توانست به عنوان یکی از بهترین بازی های اپ استور انتخاب شود که در آن شما در یک شش نفری از ربات ها قرار خواهید گرفت که باید با روبات های دیگر در یک جنگ تمام عیار شرکت کنید و لحظات هیجان انگیزی را در کنار دوستان خود در سراسر جهان تجربه کنید! War Robots شما را با نسل جدید بازی های آنلاین و تیمی اندروید آشنا خواهد کرد و در آن شما تمامی روبات های دشمن را نابود می کنید و با غارت منابع و وسایل با ارزش آنها، تجهیزات جنگی و سلاح های خود را ارتقا می بخشید تا توانایی طول مبارزه و سرعت و دوام روبات های خود را افزایش دهید! قدرت خود را در مپ ها و نقشه های مختلف ثابت کرده و با استراتژی های و تاکتیک های منحصر به فرد پیروزی را از آن خود کنید و یکی از بهترین بازی های آنلاین را تجربه کنید! با نصب آپدیت بازی War Robots می توانید یک بازی Action آنلاین با نبردهای حماسی و سهمگین را تجربه کنید و در آن روبات جنگی و زره پوش خود که ارتفاعی به اندازه یک برج دارد را کنترل کرده و هر کسی را که سر راه تان قرار می گیرد را نابود کنید.

War Robots.

6v6 Tactical Multiplayer Battles بازی محبوب و بسیار هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن آنلاین است که استودیوی بازیسازی Pixonic LLC ان را به صورت رایگان عرضه نموده است و تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران سراسر جهان دریافت شده و از برترین ها به شمار می رود! این بازی که ابتدا برای سیستم عامل ای او اس عرضه شده بود توانست به عنوان یکی از بهترین بازی های اپ استور انتخاب شود که در آن شما در یک شش نفری از ربات ها قرار خواهید گرفت که باید با روبات های دیگر در یک جنگ تمام عیار شرکت کنید و لحظات هیجان انگیزی را در کنار دوستان خود در سراسر جهان تجربه کنید! War Robots شما را با نسل جدید بازی های آنلاین و تیمی اندروید آشنا خواهد کرد و در آن شما تمامی روبات های دشمن را نابود می کنید و با غارت منابع و وسایل با ارزش آنها، تجهیزات جنگی و سلاح های خود را ارتقا می بخشید تا توانایی طول مبارزه و سرعت و دوام روبات های خود را افزایش دهید! قدرت خود را در مپ ها و نقشه های مختلف ثابت کرده و با استراتژی های و تاکتیک های منحصر به فرد پیروزی را از آن خود کنید و یکی از بهترین بازی های آنلاین را تجربه کنید! با نصب آپدیت بازی War Robots می توانید یک بازی Action آنلاین با نبردهای حماسی و سهمگین را تجربه کنید و در آن روبات جنگی و زره پوش خود که ارتفاعی به اندازه یک برج دارد را کنترل کرده و هر کسی را که سر راه تان قرار می گیرد را نابود کنید.در بازی War Robots امکان تشکیل گروه با بازیکنان آنلاین سراسر جهان و یا دوستان تان نیز مهیا گردیده است، با ایجاد یک گروه قادرید در نبردهای شش در مقابل شش (6v6) برای اثبات برتری تان مبارزه کنید. اینکه تصمیم بگیرید با توپ هایی که روباتتان به آنها مجهز هستند دشمنانتان را از راه دور از پای در آورید یا از تیربارتان استفاده کرده و در نبردهایی نزدیک تر شرکت کنید یا به حوزه استحفاظی دشمن حمله کنید و آنها را سرنگون سازید همه و همه به خودتان بستگی دارد! ده ها روبات قدرتمند با توانایی و مهارت های خاص در بازی وجود دارد که شما به عنوان یک بازیکن قادرید از آن ها استفاده کرده و در نبردهای خود با کمک آنها پیروز شوید، البته که ده ها سلاح منحصر به فرد نیز در دسترس تان قرار دارد که می توانید از آنها بهره ببرید. با پیروزی در نبردها به کسب امتیاز و پولی برای خرید آیتم ها مشغول می شوید.

گرافیک، صداگذاری، گیم پلی و جزئیات بازی به بهترین شکل ممکن ایجاد گردیده اند و اگر شما از علاقه مندان به بازیهای اکشن، خصوصا نبرد روبات ها باشید محو ساخت فوق العاده اش خواهید شد و از داشتن و تجربه آن لذت خواهید برد.برخی از ویژگی های بازی اکشن War Robots:بیش از 30 ربات با قدرت های منحصر به فردبیش از 80 نوع سلاح مختلف برای استفادهترکیب سلاح و روبات برای ایجاد ماشینی قوی!امکان ایجاد اتحاد با دوستان و افزایش هیجانتکمیل ماموریت ها برای دریافت امتیاز و پاداشگرافیک اچ دی با صداگذاری مهیج و کنترلر خوبتوی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاترحجم: 187 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.. .


بازنشر از : آخرین خبر