مهران محمدی امین

1401\12\09 20:15:17


بازی/ ZOMBIE FIRE 3D؛ بازمانده حمله زامبی‌ها

آخرین خبر/ ZOMBIE FIRE 3D: Offline Game – آتش زامبی از بازی های خوش ساخت و سرگرم کننده دیگری از استودیوی ویتنامی VNG GAME STUDIOS است که در سبک اکشن و شوتر از نوع FPS (اول شخص شوتر) طراحی و منتشر شده‌است. این شرکت بازی‌سازی که سال‌های زیادی است در حال تولید و انتشار بازی‌های اکشن موبایلی است، تا به امروز با عرضه عناوین متنوعی مثل ZOMBIE SHOOTING SURVIVAL ، DEAD WARFARE: Zombie ، MAD ZOMBIES : Free Sniper Games ، DEAD TARGET: Zombie ، ZOMBIE HUNTER و SNIPER ZOMBIE را منتشر کرده است.

ZOMBIE FIRE 3D: Offline Game – آتش زامبی از بازی های خوش ساخت و سرگرم کننده دیگری از استودیوی ویتنامی VNG GAME STUDIOS است که در سبک اکشن و شوتر از نوع FPS (اول شخص شوتر) طراحی و منتشر شده‌است.

این شرکت بازی‌سازی که سال‌های زیادی است در حال تولید و انتشار بازی‌های اکشن موبایلی است، تا به امروز با عرضه عناوین متنوعی مثل ZOMBIE SHOOTING SURVIVAL ، DEAD WARFARE: Zombie ، MAD ZOMBIES : Free Sniper Games ، DEAD TARGET: Zombie ، ZOMBIE HUNTER و SNIPER ZOMBIE را منتشر کرده است. شاید در نگاه اول عملاً تفاوت خاصی بین این چند بازی دیده نشود و این مسئله کاملاً واضح است که VNG GAME STUDIOS به شدت علاقه زیادی به ساخت این نوع بازی ها دارد. نقطه مشترک تمام این بازی‌ها اول از همه تم آنها است که در رابطه با دنیای پسا آخرالزمانی نابود شده توسط زامبی هاست.

دومین نقطه مشترک بازی ها سبک گیم پلی آنهاست که همگی از نوع عناوین اول شخص شوتر (FPS) هستند. نقاط مشترک بین این بازی ها خیلی بیشتر از این موارد است اما در مجموع باید گفت که هر کدام از این آثار جذابیت مخصوص به خود را دارند.ZOMBIE FIRE 3D: Offline Game همانطور که از نامش پیداست یک بازی آفلاین و سه بعدی در سبک اکشن اول شخص است که در آن شما در نقش یکی از بازماندگان یک فاجعه بزرگ هستید. طی این اتفاق، دنیا توسط ویروسی خطرناک به مرز نابودی کشانده شده است و انسان ها به هیولاهایی مرگبار تبدیل شده اند.

اثرات ژنتیکی این ویروس باعث شده تا انسان ها از حالت طبیعی خارج شده و به زامبی هایی خون خوار تبدیل شوند. این اثرات بیولوژیکی روی بعضی انسان ها بیشتر بوده و از آن ها هیولاهایی غول آسا و وحشتناک ساخته است. این هیولاها دشمنان خطرناک و سرسختی در طول مراحل بازی هستند.

وظیفه شما به عنوان یکی از معدود انسان ها تلاش برای بقاء و کمک به دیگر انسان هایی است که هنوز توسط این ویروس آلوده نشده اند. سبک بازی ZOMBIE FIRE 3D: Offline Game همانطور که گفته شد از نوع بازی های اکشن شوتر است. در طول بازی شما امکان حرکت به اطراف را ندارید و اصلی ترین کار شما هدف گیری و شلیک به سمت زامبی هایی است که سعی می کنند به شما نزدیک شوند.

ZOMBIE FIRE 3D: Offline Game گرافیک و جزئیات قابل قبولی به نسبت حجمش دارد و روند گیم پلی نیز برای علاقه مندان به عناوین FPS سرگرم کننده است. گیم پلی داینامیک و روان بازی باعث می شود تا تجربه ای مهیج از یک شوتر اکشن داشته باشید. در این بازی شما می توانید به طیف وسیعی از سلاح های مختلف دسترسی داشته و هرکدام را خریداری کرده و ارتقاء دهید.

بازار توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 و بالاترحجم: 494 مگابایتلینک دانلود برای اندرویدبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.. .


بازنشر از : آخرین خبر