1401\06\30 15:01:07


بازی. Battle Forces - gun games؛ تک تیراندازی خاص شوید

آخرین خبر/ Battle Forces یک بازی اکشن می باشد. در این بازی شما باید 6 قهرمان را انتخاب کنید و در نقش یک تک تیرانداز اول شخص با سلاح خود تیراندازی کنید و در نبردهای آنلاین با بازیکنان دیگر از سراسر جهان نبرد کنید.

Battle Forces یک بازی اکشن می باشد. در این بازی شما باید 6 قهرمان را انتخاب کنید و در نقش یک تک تیرانداز اول شخص با سلاح خود تیراندازی کنید و در نبردهای آنلاین با بازیکنان دیگر از سراسر جهان نبرد کنید. یک عملیات را انتخاب کنید و خودتان را مجهز کنید و با سلاح تان تیراندازی کنید. تیم تیرانداز خود را جمع آوری کنید و نبرد آنلاین خود را شروع کنید. هر تیرانداز از توانایی های منحصر به فرد برای از بین بردن یا بهبودی استفاده می کند تا برنده شود. هر قهرمان داستانی دارد، آنها دارای گزینه های کاریزماتیک با داستان های زندگی خود هستند. در اینجا انبار مهمات بزرگی وجود دارد که می توانید بهترین سلاح و اسلحه مورد علاقه تان را برای تیراندازی انتخاب کنید و یا آنها را ارتقا دهید و یا پوسته مورد نظر را برای سلاح تان انتخاب نمایید. در مکان های شگفت انگیز تیراندازی کنید و با انتخاب تاکتیک مورد نظرتان در نبردهای آنلاین شرکت کنید.برخی از ویژگی های بازی Battle Forces:- تیراندازی ساده و واقع بینانه- نبرد آنلاین با بازیکنان در سراسر جهان- بازی های تیراندازی PVP فشرده 4х4 و 5x5!- جمع آوری تیم تیراندازان خود- 6 قهرمان با توانایی های فوق العاده- توانایی های ویژه و منحصر به فرد هر تیرانداز- امکان ارتقا دادن حساب خود برای بهبود گزینه هایتان و قدرتمند تر کردن تیراندازهای خود- وجود انواع سلاح ها و مهمات و امکان ارتقای آنها- انتخاب پوسته برای سلاح خود- تیرانداری در یک دنیای بسیار مفصل به سبک سایبرپانک- نقشه های باورنکردنی- شامل اشیاء مخرب- دارای جزئیات چشم نوازتوی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 6.0 و بالاترحجم: 345 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.


بازنشر از : آخرین خبر

آخرین خبر/ Battle Forces یک بازی اکشن می باشد. در این بازی شما باید 6 قهرمان را انتخاب کنید و در نقش یک تک تیرانداز اول شخص با سلاح خود تیراندازی کنید و در نبردهای آنلاین با بازیکنان دیگر از سراسر جهان نبرد کنید.